Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit fizettek telefon+inter...

Mennyit fizettek telefon+internet+tv szolgáltatásra? Sok a 24 ezer/hó?

Figyelt kérdés

11 ezer ft: 2 előfizetéses mobil számla mobilnettel

9 ezer ft: 1 korlátlan otthoni net

4100 Ft: 1 tv csomag


2020. máj. 6. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég sok, bár ha futja rá akkor nem gond.


Nincs TV-m viszont van korlátlan Digi netem. Ez 3.000Ft. Ha tv is lenne hozzá akkor gondolom 6.000Ft körül jönne ki, neked viszont ez a két tétel 13.100Ft.


Digi-s sim kártyám van azzal 5Ft egy perc és ingyen korlátlan mobilnet van hozzá (legalábbis jún 30-ig). Amikor a vodás kártyámat használtam akkor sem mentem soha 4.000Ft fölé mobilnettel együtt sem. (feltöltőkártya)

2020. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

6600 Ft a net+tv+vezetékes telefon.

Ebben HD családi csomag van, 1000-es net, a telefont nem használjuk, nincs is készülék, csak így olcsóbb volt.

Telefonból flottás van, 3 készülék, összesen 10.500 Ft a havi díj, korlátlan beszéd + 5 giga net van hozzájuk.

2020. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A fő baj, hogy külterületen lakunk, semelyik szolgáltatónak nincs az utcában vezetéke. :(


Így marad a műholdas tv, és otthonra mobilnet.

2020. máj. 6. 11:39
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem tudtok valamilyen kalkulátort, amibe beírva az igényeket, kiadja, melyik szolgáltató a legjobb?

Mert már az otthoni korlátlan netbe beletört a bicskánk, egyik szolgáltatónak sincs. Csak úgy lett a T-mobilnál, hogy venni kellett egy másik sim-et, havidíjjal.

2020. máj. 6. 11:41
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Hát az broki... A digis kártyád meg csak akkor lehet hogy ha van más jellegű digis előfizetésed. Nézz utána hátha valaki szórja a netet mikrohullámon.


De ha nem tudtok rajta spórolni akkor vagy ebbe kell belenyugodni, vagy pedig le kell mondani valamiről.

2020. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A tv Digis, tányéron jön, épp rajtuk gondolkodtam. De annyira sok rosszat is lehet olvasni az "új" Digis mobilszolgáltatásról, vajon összevonva mindent, vállalva a kockázatot megérné-e váltani?
2020. máj. 6. 11:47
 7/17 anonim ***** válasza:
6000 Ft. Digi KábelTV + 1000 MBit/s net + vezetékes telefon (Digi mobilt és vezetékest hívni ingyenes, minden más 4-6 Ft).
2020. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es, minden a DIgitől jön? Milyen a net? Nem szakadozik?
2020. máj. 6. 11:54
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

"De annyira sok rosszat is lehet olvasni az "új" Digis mobilszolgáltatásról, vajon összevonva mindent, "


Miről beszélsz? Ingyen kapsz 4db sim kártyát és nincs előfizetési díj. Ha rossz a net akkor mi van? Még akkor is ingyen volt. A mobil percdíjas. Hűségidő nincs.

2020. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak internet van itthon, 6ezer. Tv előfizetés nincs. Mobil céges. Netflix + HBO Go még 6-7 ezer kb havonta.
2020. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!