Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van vakinek itt olyan okostele...

Van vakinek itt olyan okostelefonja, amin nem Android vagy iOS van?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hol tart ma a mobil operációs rendszer választék. Pl. használ valaki Tizen OS-t vagy Sailfish OS-t?
2020. máj. 7. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag ma már senki nem használ más rendszert androidon és iOSen kívül.

Fejlesztők szoktak szórakozni, hogy Linuxot / Win10et raknak a telefonra, de az nagyon kezdetleges.

2020. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Windows 10 Mobile-t futtató Lumiákat nemrég még árulták, szóval biztos vannak még olyanok, akik ezt használják. Még appok is vannak rá, de egyre kevesebb. Aztán ott voltak a tiszavirág-életű OS-ek, pl. a Firefox saját fejlesztésű rendszere, ami néhány Alcatel készüléken volt, de azok már kivesztek.
2020. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a Windowsnak sajátja, amit még ma is árulnak, néhány program is van még rá. Biztos van aki ilyet használ, de én személy szerint Androidos vagyok. :)
2020. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1/11 anonim ***** válasza:

Microsoft Lumia 950 XL-em van. Most volt 3. éve, h nálam van. ... Ezt írta egy másik kérdésre valaki, kapásból ezt találtam. Egyénként 3. vagyok. Megmondtam. Ő is azt használ.

2020. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!