Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit és hogyan állítsak be a...

Mit és hogyan állítsak be a Facebook Messengeren és a Facebookon, hogy NE lássák az ismerőseim, amikor éppen aktív vagyok, sem azt, hogy mikor voltam legutóbb elérhető?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Messenger --> Bal felső sarokban a profilképed --> Elérhető állapot --> a csúszkával kapcsold ki.


Így nem látják mikor vagy/voltál elérhető, de te sem másokat.

2020. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a választ.

Azért is írtam ki a kérdést, mert az nekem úgy van beállítva, hogy ne lássanak aktívnak.


Én valóban nem látom az ismerőseimet elérhetőnek, DE az én nevem mellett továbbra is ott a zöld pötty és elérhetőnek látnak. :(

Már a facebook oldalon is beállítottam, hogy ne lássák mikor vagyok elérhető.

Mégis, képernyőképet küldtek, hogy elérhetőnek mutat továbbra is.


Ez miért lehet?

2020. máj. 7. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:

A zöld pötty egyáltalán nem megbízható, engem is szoktak kérdezni mások, hogy hajnali 3-kor miért vagyok elérhető...

És én is másokat, hogy mondjuk matekórán miért elérhetőek. :D

A zöld pötty annyira pontos, mint a napóra sötétben.

2020. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, épp ez a baj, hogy így teljesen értelmét veszíti az a funkció.

Akkor nincs rá mód, hogy biztosan rejtve legyen fenn valaki, ha kb. össze-vissza jelzi az online létet?

2020. máj. 7. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint nincs.

De lehet, hogy valakinek van erre valami speckó módszere, és majd holnap leírja, ki tudja.


Esetleg azon gondolkodok, hogy tűzfallal megoldható, hogy amikor nem használod a Messengert, letiltsd a hozzáférését a nethez, így nem leszel elérhető, zöld pötty se lesz (elvileg?).

Csak ugye ezt minden alkalommal kapcsolgatni kellene, és VPN kapcsolatot használ, ami még jobban is merítené a telefonod.


Ha mégis érdekel, NoRoot Firewall a neve.

2020. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!