Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Díjcsomag-váltásnál a Vodafone...

Díjcsomag-váltásnál a Vodafone elvette a már kifizetett adatkeretemet. Ez jogos volt?

Figyelt kérdés

Egy kártyás díjcsomagban voltam benne, az egyenlegemen volt még 2000 Ft, és 800 MB adatkeretem maradt, amit még 15 napig használhattam.


Átváltottam egy másik kártyás tarifacsomagba (Tuti+Net 1GB), ami 1 hónapra ad 1GB netet, ennek hatására az egyenlegemből levonta ennek az árát, kb. 1200 Ftr -ot, és a netem ahelyett, hogy hozzáadódott a meglévőhöz, teljesen eltüntette azt, "felölírta", így így lett összesen 1GB netem az 1800 MB helyett. A kérdésem, hogy jogos-e részükről, hogy a már korábban kifizetett netemet lenullázzák. Nem halok bele abba a párszáz Ft -ba, inkább csak jogi és elvi kérdés.



2020. máj. 9. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért NEM hívod fel és reklamálsz? Lehet jóváírnák...
2020. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert gondolom, ha így működik a rendszerük, és simán jóváírnák, azzal elismernék, hogy csalnak, és az súlyos következményekkel járna számukra, mert eszerint mindenkit így vernek át. Biztos nem adják ilyen könnyen az igazukat. De szóban valamivek úgyis kidumálják, amit ott helyben nem értek, csak fél órát vártam, mire felveszik a telefont.
2020. máj. 9. 14:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül mégis elhívtam őket, elmondtam a tényállást, amire rövid ellenőrzés után elismerték, hogy igazam van, és jóváírtak 1240 Ft -ot. Azért vicces, nem tudtak semmi értelmeset reagálni, miért van ez így, csak hogy "felsőbb döntés". Siralom a Vodafone. Amióta megvették a UPC -t, azzal is csak baj van, néha az online számlafizetés is lehal teljesen, az egész egy csődtömeg.
2020. máj. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!