Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri, biztonságos OLX-ről...

Megéri, biztonságos OLX-ről telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Huawei p30 prot szertnék vásárolni, valaki esteleg tudja vagy rendelt már mobiltelefont onnan hogy mennyire megbízható onnan vásárolni

2020. máj. 11. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vennék jófogásról műszaki cikket.


Nem tudhatod, hogy milyen hibák jöhetnek elő, nem lehet értékelni, nincs semmi garancia....


Ha mindenképpen használt kell, akkor inkább hardverapro

2020. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
nincs már olx..
2020. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

4 éve nincs már olx :D

Ha a jófogásra gondolsz, némi körültekintéssel teljesen biztonságos.

2020. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt megveszed, ellenőrizd le, hogy magyarországi-e!

A Huawei ügyfélszolgálatánál ezt megteheted, az eladótól elkéred a készülék szériaszámát és ezt bediktálod az ügyfélszolgálatnak.

2020. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
garit felejtsd el, azt biztos nem tudod majd érvényesíteni.
2020. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Kíváncsi lennék miért.

2020. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Romániában OLX van, biztos ott veszi. Én tuti nem vennék ilyen drága telefont bizonytalan forrasból.
2020. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válszokat, igen Romániából rendelnénk azért kérdeztem rá. Ez az ötlet csak felmerült, gondoltam rákérdezek és köszönöm hogy írtatok, más utat fogunk választani :))
2020. máj. 12. 09:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Én HTC U12+ telefont vásároltam szállítással, szerencsére hibátlan, gyönyörű állapotú, mintha új lenne. Szóval féláron hozzájutottam
2020. máj. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!