Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy videót...

Bözse22 kérdése:

Hogyan lehet egy videót elküldeni laptopról telefonra?

Figyelt kérdés
Csináltam egy 24 mp kis videót a Sony Vegas Pro 13-al, és azt felszeretném tölteni Instagramra. És még nem is az elküldéses részek van a baj, hanem hogy amikor megakarom nézni a videót (a telefonon) nem engedi és letölteni a Galériába se tudom... Hogyan kéne csináljam? Már Driveban és E-mailben is elküldtem de ugyan az a helyzet... Le kell valamit ehhez töltenem?

2020. máj. 16. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kösd össze a telefonod a laptopoddal (erre a töltőd is tökéletes) Valószínűleg meg fogja kérdezni a telefon, hogy engedélyezed-e, hogy a gép módosítádokat hajtson végre a telefon, vagy hasonló, ezt engedélyezed. Aztán be fogja hozni a telefon mappáját, rámész, és oda már elég csak bemásolni a videót.
2020. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
milyen fájformátum és mekkora méret?
2020. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
MP4 és 38 bájt
2020. máj. 16. 16:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
38 bájt? Biztos? Az még képnek is kevés... Laptopon megtudod nyitni, mert ha nem, akkor a videóval van baj.
2020. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Laptopon megtudom nyítni, csak amikor telefonon megnyítom akkor vagy fekete, vagy pedig azt mondja, hogy ez a videó nem támogatott. Ezért is mondtam, hogy nem kell-e valamit letölteni, hogy "támógatott" legyen?


U.i:Rosszul írtam, hogy bájt. Mega bájtott kellet volna írjak... Bocs...

2020. máj. 16. 18:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tölts le valami videólejátszót Google play-ről, mert bár a telefonok alap videólejátszója az mp4-et pont támogatni szokta, de a tiéd lehet pont nem.
2020. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most letöltöttem egy videó lejátszót, csak azzal van a baj, hogy teljesen fekete a képernyő és még a hang sem megy... Gmailen/E-mailen viszont megy rendesen csak nem tudom letölteni a galériába... Mármint egyszer sikerült, csak akkor is tiszta fekete volt az egész.
2020. máj. 16. 19:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A fájlkezelőből nyisd meg VLC-vel.

Ha az se viszi, akkor semmi.


Vagy konvertáld át más formátumba, s úhy küld el. (Akár magadnak Messengeren is) Mikor a telefonoddal veszel fel videót, akkor az milyen formátumba mentődik?

2020. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
38 bit vagy byte, mindegy is, az nyilván nem videó. Rugaszkodj neki a videó elkészítésének újra, valamit rosszul csináltál.
2020. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy nem játssza le a videót, hanem az, hogy nem tudom lementeni a galériába. Amúgy a VCL bevált és lejátszotta, de sajnos még most sem tudom feltölteni...
2020. máj. 16. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!