Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy videót...

Bözse22 kérdése:

Hogyan lehet egy videót elküldeni laptopról telefonra?

Figyelt kérdés
Csináltam egy 24 mp kis videót a Sony Vegas Pro 13-al, és azt felszeretném tölteni Instagramra. És még nem is az elküldéses részek van a baj, hanem hogy amikor megakarom nézni a videót (a telefonon) nem engedi és letölteni a Galériába se tudom... Hogyan kéne csináljam? Már Driveban és E-mailben is elküldtem de ugyan az a helyzet... Le kell valamit ehhez töltenem?

2020. máj. 16. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Instagram -> + -> Galéria (felül, egy kis nyilacska van mellette) -> Egyéb... -> 3 vonal (bal felső sarok) -> kiválasztod a belső tárhelyed (nálam pl Galaxy A50 Anita) -> megkeresed azt a videót, s feltöltöd
2020. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tényleg megtaláltam azt a videót, ahogy a 11 válaszoló mondta, csak ezzel annyi az "aprócska" próbléma, hogy nem engedi hogy feltöltsem, még hogyha rá is nyomok a videóra, akkor sem történik semmi. Nem visz tovább. Most nem tudom eldöntenni, hogy én vagyok túl hülye vagy valamiben másban van a próbléma...
2020. máj. 17. 07:57
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól adtad meg a fájl méretét, akkor mint már írtam, nem videó. Nem tudom mi,mert még parancsikonnak is kicsi, de valami olyasmi. Projekt fájl lehetne, de annak is kicsi. Valami hivatkozás lehet legfeljebb. De jogod van tovább szenvedni vele, csak nyugodtan.


Vagy rosszul írtad, hogy "38 bájt".

2020. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13. válaszoló. Már egyszer leírtam egy másik válaszba, hogy rosszul írtam, hogy "bájt" mega bájtot kellet volna írjak.


Amúgy most megpróbáltam egy másik videóval és azt feltudom tölteni a Galériába. Nem lehet, hogy az a baj, hogy tettem rá effekteket és emiatt valamiért "nem tetszik" a telefonnak?

2020. máj. 17. 08:36
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, tényleg, azon valahogy átsiklottam, bocsi.
2020. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!