Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont használsz és...

Milyen telefont használsz és mennyire vagy megelégedve vele?

Figyelt kérdés
Mire fogod lecserélni?
2020. máj. 17. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Iphone 8, teljesen megvagyok vele elegedve, 1 eves telefon viszont fel even belul mindenkepp lesz mar aksi csereje, de ezen kivul hibatlan.
2020. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
xiaomi mi a1 et használok 2-3éves teljesen hibátlan majd egy xiaomi redmi note 9s re cserélem
2020. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Samsung Galaxy A70, nem rossz, de sajnos messze áll a tökéletestől: multimédiásan nem épp a legjobb, a wifi-je kicsit gyenge, netezésnél pedig kissé instabil a szoftvere!

Fél éves csak, így nem tervezem mostanában lecserélni, de ha mégis totál behalna, akkor a Huawei márkával való korábbi jó tapasztalat miatt szerintem Huawei P30-at vennék, vagy valamelyik Xiaomit!

2020. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Samsung a80 az árához képest szerintem jó (nem a tavalyihoz képest, hanem a mostani 120-130 ezer).
2020. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

P20 Pro, használtan vettem, nincs baj vele. Maximálisan elégedett vagyok a telefonnal, a márkával már annyira nem...


A következő telefonom nem Huawei, hanem OnePlus lesz valószínűleg.

2020. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
iPhone XR, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem sokára lesz egyéves, de még további 3 évre tervezek vele. Az aksi ennyi idő alatt 9%-ot romlott, ami részben a felelőtlen éjszakai (lassú) töltéseimnek tudható be. Ebben a fennmaradó kb. 3 évben tervezek egy aksicserét, ami után sokkal jobban fogok figyelni, hogy minél tovább jó legyen.
2020. máj. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

OnePlus 7 pro


Gyors, szép kijelzővel (90hz 1440p), vízálló (bár nincs IP ratingje), notch mentes kijelző, 30 wattos töltés, egész jó hangszórók, stock androidra hajazó, frissítéseket gyorsan kapó software

Hibáit leszámítva, nagyon szeretem,csak amikor produkálja őket akkor őrjít meg.


Pl. Hidegben a kijelző fantom érintéseket produkál jobb felső sarok körül.

Néha nem működik normálisan a hívás. Nem hallanak vagy én nem hallom de egyszer volt olyan is hogy kiírta hogy a call.apk nem válaszol, gyári alkalmazást használok....

Beégett az amoled kijelzőbe a notificationbar,1 éves telefon

Az oxygen os-en az adaptív brightness dísznek van. Random húzógatja a szoftver a fényerőt.

2020. máj. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!