Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefoncsere előtt állok....

Telefoncsere előtt állok. Huawei telefonom van most. Maradjak ennél a márkánál vagy egy xiaomi jobban megéri?

Figyelt kérdés
A jelenlegi huawei p9 lite-omat szeretném lecserélni. A huawei nagyon bejött, ilyet vagy ehhrz hasonlót szeretnék. Úgy hallottam, a xiaomi hasonlít, és ár-érték arányban jobb. Nézegettem, és a redmi note 8t, vagy a mi 9 lite is tetszett. Azt olvastam árukeresős véleménynél, hogy a note 8t egy csepp víztől tönkrement. Ez kicsit elijesztett, de nem tudom mennyire túlzás. Nem tudok dönteni. Jók ezek a telefonok? Vagy inkább maradjak a huaweinél? Vagy jó a xiaomi, csak inkább más típust válasszak? Akinek ilyesmi van, annak mi a vélemlnye? (50- nagyon max. 100e ft körülit szánnék rá)

2020. máj. 18. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

P9 literól ha felfelé váltasz, semmivel nem jársz rosszul.


De a Xiaomi telefonok is nagyon jók.

2020. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, a Huawei tényleg nagyon jó márka (tapasztalat), és a Xiaomi-ról is csak jókat hallok!

Huawei-ből csak azokat a típusokat nem ajánlott megvenni, amik kb. 2019 szeptembertől jelentek meg, mert azokon már nincsenek Google-szolgáltatások, például a P40-es szérián! Mindent egybevéve Huawei-ből amúgy 100 ezerig a Nova 5T a legjobb!

Xiaomi-ból önmagában is és ár-érték arányban is tényleg nagyon jó a Redmi Note 8T, nem nyúlhatsz mellé vele, de amúgy ha felmész 100 ezerig, akkor a Redmi Note 9S a legjobb, vagy ha fontos az NFC, akkor Mi 9 Lite !

Nézd meg őket, és döntsd el, melyik fogott meg igazán!

2020. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. máj. 18. 22:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A huawei bazijó, de google szolgáltatások nélkül... nem ér semmit 😕

Amin pedig még google van, annak az ára olyan, amin a xiaomi rendesen elveri már.


Így marad a xiaomi.

Most van generációváltás. A note 8-akat leváltják a note 9-ek. Ettől függetlenül a note 8t nagyon jó vétel még.

Megmondom én nem tudom követni az új szériát xiaominál. Az elnevezések totálisan zavarosak. Meg nem mondom melyik a bestbuy.


Nekem mi 9t, ami teljesen más kategória megint. Az is jó, ha van még 85 körül.

2020. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Xiaomi ha fontos Google szolgáltatás .
2020. máj. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A Redmi Note 8 t, jó választás!
2020. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. máj. 19. 09:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy bele offolok, de nem vagyok telefonguru és érdekelne mit jelent az, hogy nincs a huawey ben benne google szolgáltatás? Mit nem tud ezáltal a telefon? (nekem samsungom van abban van google), mostanában készülök új telefont venni és a xiaomin gondolkodtam így tévedtem ide csak megakadt a szemem ezen a dolgon.
2020. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

a Mate 30 és P40 szérián már nincs Google szolgáltatások illetve keretrendszer, ez azt jelenti hogy se youtube, se play áruház és így tovább, minden ami a Google-hoz köthető, illetve ezek még ha .apk-ból telepíted őket sem fognak elindulni.

Mókolással rárakható ugyan, de garancia nincs rá, hogy működni is fog.

2020. jún. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a YouTube miért lenne a Google-höz köthető, mikor 2 egymástól független cégről van szó, szerintem csak véletlen egybeesés! De amúgy nem is hátrány a YouTube hiánya, mivel neten úgyis elérhető, és eleve úgy volt előbb, alkalmazás formájában csak bónusz! Én például a mai napig neten keresztül használom, pedig van a telómon gyári alkalmazásként is! Viszont a Google Play hiánya tényleg hátrány, főleg ha még nincs a Huawei-nek saját áruháza, ami ugyanígy bővelkedik mindenben!
2020. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!