Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ad képet?

Miért nem ad képet?

Figyelt kérdés
Adott egy iphone 6 volt benne egy kijelző fekete képet adott és ki kapcsolt. Kicseréltem egy másik kijelzőre de nem ad képet. Home gomb az tönkre van lehet hogy Recovery Mode ba kellene kapcsolni? Be bekapcsol azt tudom mert gépen ki adja az iPhone t és mindent látok rajta. de a kijelző nem ad semmiféle képet

2020. máj. 25. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tedd vissza bele a régit, ha azzal se dobja még a logót se akkor az alaplapi Csati halt meg.

Akkor viszont szerintem dobd a kukába. Egy I6 már olyan olcsón veszel hogy magát a lapot se kapod meg annyira olcsón ( magyarba ) mint egy full telefont

2020. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ma megpróbálom. Egyébként amit bele raktam kijelzőt be dobta a logót utána megint feketeség volt
2020. máj. 26. 11:56
 3/3 anonim válasza:
nem a kijelző hibálya szerintem
2020. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!