Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új RAM-ot vettem a gépembe,...

Cysis1212 kérdése:

Új RAM-ot vettem a gépembe, de ha a régi is mellette van, akkor nem indul el a gép. Felpörögnek a ventik, de nem ad képet. Ha csak az egyik RAM van a gépbe ( mindegy melyik ) akkor tökéletesen működik. Lehetséges, hogy az a baj mert nem KIT?

Figyelt kérdés
Egyébként 4GB DDR3 1333 Mhz ramokról van szó.

#RAM #GB #DDR3 #2x4gbb #nem működik miért
2014. szept. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyomj egy BIOS Resetet hátha megoldja.
2014. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felesleges a bios reset, ilyen az alaplapod, nem fogod tudni össze hozni a régi meg az új ramodat, egyszerűen nem támogatja az alaplapod (más rammal esetleg próbáld meg, ha tudsz kölcsön kérni, de venni ne vegyél, mert nem lehet tudni h melyikkel lesz jó)
2014. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az alaplapod lehetséges hogy cask 4 giga ramot kezel max

nemfogsz azmellé betenni mégegy 128ast sem

2014. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos megtaláltam a hibát. Nem működik az egyik slot.
2014. szept. 9. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Sorba vannak kötve a slotok, ebből kifolyólag ha nem tört szanaszét és az érintkezők még a helyén vannak akkor vagy egy vagy semelyik elven mindennek menni kell.

(Aki azt mondja hogy nem sorban van, gondoljon bele 4Gb ram. Valószínűleg régi lap 2 slottal. Az sorba van kötve nem úgy mint a moderneken)

2020. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!