Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone telefonom valamiért...

Az Iphone telefonom valamiért egy albumba teszi az összes képet, miért, és hogyan lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés

Kezdő iphoneos vagyok, észrevettem, hogy a fotótárban nincsen külön album a fotóknak, a screenshotoknak, a viberről/ messengerről mentett képeknek stb. hanem mindent egy mappába szór bele. Ez mindenkinél így van? Meg lehet csinálni, hogy legyen külön pl screenshot mappa és automatikusan oda mentse a screeneket, ne nekem kelljen átrakosgatni?

Előre is köszönöm, ha segítetek❤️



2020. jún. 26. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha legörgetsz legalulra az albumoknál, vannak kategóriák (szelfik, képernyőfotók, animált, stb), illetve egy-két esetben hoz létre mappát (nekem a Twitteres és Pinterestes képekhez csinált), de a legtöbbet valóban neked kell külön átrakni, ha nem szeretnéd mindig az összes között keresgélni a képeid.
2020. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fotók app alul: Albumok

itt görgethetsz jobbra-balra és fel-le

a képernyőfotóknak biztosan van külön mappája gyárilag

a whatsappnak , meg a többinek az app csinál

2020. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh nagyon köszönöm, nem tudom, hogy lehettem ilyen béna:D
2020. jún. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!