Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 8 vagy iphone11?

Oneplus 8 vagy iphone11?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vásárolnátok és miért?

2020. jún. 27. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Iphone 11
oneplus 8
45 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

One Plus 8 pro-ra gondolsz? Amennyiben igen, azt.


Sima One Plus 8-cal szemben az iPhone 11-et választanám.

2020. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Először is az a lényeg, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban? Ha mindegy, akkor szerintem OnePlus 8 jobban megéri!
2020. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

"Ti melyiket vásárolnátok és miért?"

Én a Oneplus 8-at, mert nekem egy IPhone ingyen sem kellene (legfeljebb hamar túladnék rajta).

Hogy miért?

Azért, mert az IPhone használata közben úgy érzem, hogy egy börtönben vagyok, kiszolgáltatva más embereknek, akik megszabják, hogy mit csinálhatok, és mit nem tehetek.

Ezzel szemben az Android maga a szabadság a számomra!

2020. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A sima 8-ról és a sima 11ről van szó.

Ha elvonatkoztatunk a rendszertől (ios vs android), akkor ti melyik készüléknél foglalnátok állást és miért? (2:számodra miért a oneplus?)


Az igazság az, hogy az iphone kijelzője undoritó.. egyszerűen felháboritó, hogy ilyen ár mellett, ilyen kijelzőt kapunk. Ha oled lenne, akkor ez a kérdés sem született volna meg. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy csak 60hz-es képfrissitéssel bir.


Ezzel szemben a oneplus-nak valami gyönyörű a kijelzője és a képfrissitése is 90hz. Ami nem a legjobb a piacon, de a 60hz-től fényévekkel jobb. Ugyanakkor a kamera pedig a oneplusnál rossz.. Ezen a téren az iphone 11 sokkal vonzóbb.


Egyszóval ezek miatt nem tudok dönteni és inkább rátok biznám a kérdést. Nekem a rendszer nagyjából mindegy, vagy legalábbis nagyon utolsó szempont, ezért ti is igy nézzétek kérlek.

2020. jún. 27. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nekem mondjuk fontos a rendszer, mert én sem szeretem a korlátozást, így mindenképp Android, viszont ha ettől eltekintünk, akkor is OnePlus: frisebb modell, kijelzőben nagyobb felbontás és pixelsűrűség, jobb processzor, nagyobb ram, nagyobb akksi, erősebb gyorstöltő, jobb USB-csatlakozó. Kamera képminőségében kb. egyformák. Lehet hogy az iOS nem annyira hardverfüggő, mint az Android, de a OnePlus 8 hardvere specifikusan akkor is vonzóbb a piacon!

Amúgy jó, a OnePlus kijelzőjének valóban nagyobb a képfrissítése, ami ugye szintén előny, de ezt azért nem sorolom oda, mert manapság még a felsőbb kategóriában is eléggé ritka az olyan telefon, aminek a kijelzője 60 Hz-nél többet tud, szóval azért ezt vedd figyelembe! Például a Xiaomi Black Shark 2 Pro kijelzője is csak 60 Hz-et tud, pedig az egy igazi gamer telefon, aminél főleg előnyös lenne a nagyobb frekvencia!

2020. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem iPhone 11. Hosszútávra
2020. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
81%

Leírom személyes tapasztalataimat, hátha még nem döntöttél:

Kezdetben nagy iPhone hater voltam ( tudod szokásos dolgok: "mi ez a szar!?" "Le van maradva" "túlárazott" "ingyen sem kéne" "nem lehet lekalózkodni fizetős appot ingyen").

Szóval vettem egy androidos telefont (nem nevezném meg, de flagship telefon volt), aztán éltem a mindennapjaimat, és hát pár hónap után már nem volt olyan jó, mint amikor megvettem. Ekkor nagyon felbasztam magam, hogy androidot vettem, és bedőltem ennek az "ez már nem az az Android, mint régen, ez már stabil, jó, stb..."

3 évig használtam a telefont, de a 3. már kínszenvedés volt.

Aztán vettem egy iPhone 11 128GB-t a megjelenésekor.... Azt kell mondjam hogy az Apple nem hasonlítható össze a többi gyártóval. Egyszerűen annyival jobb az iPhone és az iOS mint az android, hogy azt nem lehet elmondani. Én az iPhone-t javasolnám neked, ha tényleg jó felhasználói élményt szeretnél.

2020. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7-es vagyok

Én is húztam a számat a kijelző miatt, DE csak mielőtt megvettem volna. Igen, tény hogy nem a legjobb, de igenis JÓ kijelző.


iPhone 11 előnyei:

- jobb processzor

- jobb kamera

- a gyártó ismeri a rendszer frissítés fogalmát

- jobb hangszóró (ez számít a legkevésbé)


Még annyi hogy iOS-en a 4GB ram bőven elég.

2020. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8/8

"a gyártó ismeri a rendszer frissítés fogalmát"

Az OnePlus pont nem az a gyártó, aki nem ismeri a rendszerfrissítés fogalmát. A 2017-es OnePlus 5/5T-t android 10-re frissítik... De pl. a most kiadott OnePlus Nordra is 2 év android frissítést ígérnek és a droid nem olyan, mint az IOS, tehát attól, hogy nem a legfrissebb droidod van, még 2-3 évig használható a telefon (minden app megy rajta), illetve biztonsági frissítéseket tovább szokták adni, mint a droid frissítést. Én ha hosszú távra droidot vennék, akkor biztos OnePlus lenne az.

2020. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!