Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül gyorsan a telefono...

Miért merül gyorsan a telefonom?Többi lent

Figyelt kérdés
Umidigi A3 Pro-m van és kb 1 hónapja lett egy éves.Eddig semmi baja nem volt tökéletesen működött.Annyi volt vele a hiba hogy a saját töltője egy idő után nagyon lassan töltötte(kb fél óránként 4-5 százalék)ezért lecseréltem egy régebbi telefonom töltőjére(ugyanazt tudja) és egy darabig jó volt.Néhány napja elkezdett nagyon forrósodni és gyorsan merülni.Utánaolvastam és állitolag valami cryptovalutát bányásznak a telefonomon vagy ilyesmi,javasolták hogy töltsek le egy vírusírtót.Kettőt is futtattam és forrósodni már nem forrósodik(legalábbis egyenlőre nem vettem észre)de továbbra is gyorsan merül (és a töltés is lehetne gyorsabb).Este 70 százalékkal tettem le és ma reggelre 15 re csökkent.Annyit még hogy a forrosodás nem az akku felől jött hanem ahol van az ujjlenyomat olvasó kamera,tehát a felső részen.Valaszokat előre is köszönöm
2020. jún. 29. 09:16
 1/1 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehet, hogy arra van a processzor, ahol melegedett, de ilyen esetekben én először is hard resettel tisztáznám a helyzetet.

A szokásos Google-fiókvédelemre is odafigyelve természetesen.

Nem azért, mert a hard resethez nem kell sok ész, de mégis ez a legtisztább, utána majd lehet tovább lépni.

2020. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!