Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XXLGSM-ben megéri rendelni?

XXLGSM-ben megéri rendelni?

Figyelt kérdés
Dobozostol, toltostol, fulhallgatostol kapom meg a keszuleket?
2020. jún. 29. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert szerinted hogy kapod meg? Széttépik a dobozt, kiszedik a fülhallgatót, fociznak egyet a maradék csomaggal, aztán úgy küldik el?
2020. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Minimum!!😃

Najo nem, csak hallottam mar olyat, h csak a telefont vittek ki toltovel

2020. jún. 29. 10:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó néhány telefonnál látom, nem adnak már hozzá fülhallgatót.

Ha ilyen készüléket rendelsz, ott nem a cég nyúlja le a fülhallgatót.

Minden készüléknél oda kell legyen írva, mi van a dobozban.

2020. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
De most őszintén, kinek nincs otthon minimum 8 db, nem használt fülhallgató? Amit a telefonokhoz adnak, olyat kb 1500 forintért veszel bárhol.
2020. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
iPhoneot rendelnek :), 11 et
2020. jún. 29. 11:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne egyébként ez az üzlet. Egyáltalán európai piacra szánt terméket árul? Sok infó kering neten, nem tudni melyik igaz, melyik kamu az ilyen üzletekről.
2020. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
En is ezert kerdeztem
2020. júl. 1. 12:25
 8/18 anonim ***** válasza:

Jó pár értékelést lehet olvasni, amiben közös a külföldi készülék, átverés:

[link]

2020. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk telefon vásárlásánál én pont nem spórolnék azon, hogy milyen noname helyről vegyem a telefont. Megbízható, bejáratott helyekről szeretek vásárolni, normál áron, és érdekes módon sosem ért csalódás.
2020. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: Oké. Samsung Galaxy S20 egy normál boltban 324 000 Ft, míg egy “noname” boltban 240-250 ezer Ft. Már nem azért, de majdnem 100 ezres árkülönbségnél már elgondolkozik az ember, hogy ér-e ennyit az a tény, hogy tuti fix 2 év hivatalos garanciát kapj, vagy ennyiért már bevállalod azt is, hogy vagy egy év garit kapsz (mellesleg sok helyen az az egy év is gyártói, pl Firstphoneban is), vagy egyáltalán nem kell gari, ha valami gebasz lenne a teleofnnal, aminek az esélye 1:100-hoz, akkor sem kerül többe a javíttatás az árkülönbözetnél. Azért majd 100 ezer Ft-ért már sztem alaplapot kicserélnek, vagy kijelzőt, ha azzal van a baj. Más nagyobb összegű meghibásodás nem nagyon jöhet. Szóval lehet az én felfogásom más, de nekem nem ér meg majdnem 100 ezer pluszt az, hogy “nyugodtan aludhassak a gari miatt”, amikor eddig egy telefonomnak sem volt komolyabb baja, pedig nem kettőt-hármat használtam eddig.
2020. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!