Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefon vásárlás?

Használt telefon vásárlás?

Figyelt kérdés

Telefont vennék. Találtam párat ami érdekelne.


Az egyik azt írta bontatlan, ajándékba kapta. A papírjai megvannak.


A másik kettő is papíros, 1-2 hónapot használtak.


Azt mondta egy ismerősöm hogy neki ez gyanús, főleg az első. Mi van ha részletre vette, és tovább adja, nálam meg letiltják majd.


Honnan tudom hogy nem ilyen simlis dolog?

Még nem vettem használt telót.


2020. júl. 4. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg először is, hogy szolgáltatótól vette vagy mobil bontban.Ez sokat segít.
2020. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy függő-e.

A telefonok márkájának online felületén például megkérdezheted, hogy ez és ez a szériaszámú telefon garanciás e még, Magyarországon került-e forgalomba.

Rendesen nézd át a telefont, olvass utána, milyen frissítés az utolsó, ami elérhető rá, ilyenek!

2020. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használt telefont venni ismeretlentől a neten nagyon kockázatos. Tudom, mert én is jártam már rosszul. Annál még az is jobb ha egy GSM üzletben vásárolsz használatat.
2020. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!