Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok jó ár/érték...

Ajánlanátok jó ár/érték arányú okostelefonokat 200 ezer ft körül?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 07:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
2%

200-ért nem veszel normális telefont.

Egy telefon ott kezdődik hogy 4-500 ezer.


Én az enyémet 1 milláért vettem.


[link]


Én ezt ajánlom.

2020. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez nem volt szép
2020. júl. 24. 08:14
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Az első hülye, ne foglalkozz vele.


200 körül már lehet OnePlus telefont kapni, nagyon jók.

a 7T és 7T Pro kitelik 200-ból, ha egy kicsit hozzáteszel akkor kijön a 8 is.

[link]

2020. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Poco f2-ő, OnePLus 8, Xiaomi mi 10.
2020. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
6%

200ért csak elavult gyenge telót veszel.


[link]


Ez csak 720ezer.

2020. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

#1, és #5:

Ti már dolgoztatok az életetekben legalább egy negyed másodpercet?

Mert nagyon úgy tűnik, hogy a kérdésemre egy egyértelmű NEM a válasz!


200000 forintért már lehet középkategóriában lévő telefont vásárolni.

A Samsung is árul jó készülékeket 200000 forintért, a Xyaomi is, az OnePlus is, és még nagyon sok gyártó.

2020. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Csak reménykedni tudok abban, hogy az 1es, 5os csak poenbol irta be ezeket. Sokaknak 200 ezruk sincs mobilra, es a telefon alapveto funkcioit egy 60 ezres mobil is el tudja latni
2020. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Honor márkát is ajánlom, nekem Honor 8 van még, 4 éve nyúzom. Nagyon szeretem, semmi baja nem volt eddig még (kopp kopp). Ár - érték arányban szerintem nagyon jó kis telefon.
2020. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Csak a sznoboknak, az agyontetovált, szétgyúrt látványmaffiózóknak és ezek nőinek kell 500e Ft -os, meg egymilliós telefon. Nem tudom elképzelni, mivel tud többet egy ilyen. Beszélni is tud a gazdája helyett? Felszedi magától a nőket jobbnál jobb dumákkal? Vagy lehet velük távvezérelni a közlekedési lámpákat és az időjárást? Szerintem nem.


Nagyon nem mindegy, mire akarod használni a telefont. Mennyire fontos a nagy háttértár, a kamera képességei, a könnyű kezelhetőség, a nagy akku-kapacitás, a grafikus teljesítmény, a fényerő, a hangerő, strapabíróság, a méret, és sok egyéb.


Nekem a legfontosabb a nagyon profi kamera volt, ami sötétben is jól lát, hatalmas zoom-teljesítménye van, gyors, és a nagy háttértár. Emellett lényeges volt a hosszú akkuidő, és az Android oprendszer, és hogy ne essen még a Trump féle tiltások alá, magyarul menjen rajta a Google play és minden Google alkalmazás.


Ezért vettem egy Huawei P30 Pro -t (elvileg használtan, 120e Ft -ért, de gyakorlatilag csak kipróbálva volt). A kamerája felülmúlhatatlan (Leica, 40x -es optikai zoommal), 256 GB háttértár van benne, villámgyors, nagyon elégedett vagyok vele. Jelenleg nem létezik olyan telefon, ami jobban megfelelne a céljaimnak.

2020. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ennyiért okosteló, okos gazdit akar, így nem tudok semmit ajánlani...
2020. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!