Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek első...

Genesis pc-100 kérdése:

Milyen telefont vegyek első telefonként 50-60e. Forintért? De egyáltalán nem értek az okostelefonokhoz! Csak messziről láttam ilyeneket. Nekem ez fontos egy készülékben:

Figyelt kérdés

1280×720 felbontás, szép hangzás, jó rádió, jó kamera, jó minőségű hozzáadott head-szett (ne keljen külön venni hozzá

+10000 FT-ért!), jó wi-fi, lehessen külső adathordozóról usb-n keresztül filmeket nézni, egyszerűen használható telefon(ne keljen használat előtt kismillió dolgot beállítani és különböző buherálásokat megcsinálni


2015. febr. 9. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem elszámoltad magad, egy full hd kijelzős, hd hang képes, megfelelő kamerával rendelkező telefon, teljes felszereléssel..

Nem úszod meg annyiért, esetleg egy lumia 1320, de el kell keserítselek, fülest venned kell hozzá, azt a + 2-3e ft-ot meg már ne sajnáld rá.


[link]

2015. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban, kissé sokat kérsz ennyiért. Ebben az árkategóriában ezeket érdemes megnézni:


Alcatel One Touch Idol 2 S

Huawei Ascend G620s

Motorola Moto G 2014

Nokia Lumia 735

Samsung Galaxy Ace 4

2015. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit mondok, hogy előbb nézz körbe az áru összehasonlítói oldalakon. Íz egyik ilyen, az árukereső, itt belőttem egy adatot - [link] - a többit, magadnak kell megadnod.

Azért osztom, az előttem szólók véleményét - kicsit túlzásba viszed. Mobiltelefonokhoz, nem árt venni egy jobb headsetet, ne sajnálj rá + pár ezer Ft-ot.

Full HD-t, már a 4 processzor magosak is tudnak, de ha jobbat akarsz, akkor 8 magosat vegyél. 60e Ft alatt, ritka az ilyen, ráadásul mostanában, nem nagyon akarják olcsóbban adni a telefonokat.

Én is azt néztem, mikor lesz a karácsony utáni készletkisöprés, sokkal nagyobb akciókkal, de ez nem történt meg, sőt! Nem egy termék minimum ára, drágult is (az árdiagramokat nézve).

Egyet viszont kérdeznék: tényleg telefon kell neked? Nem lenne jobb egy tablet? Mert ha igen, akkor az Alcor O719R-t ajánlanám neked: [link] - filmnézésre jobb, ha mobilnetezni szeretnél, arra is használhatod. Telefonként is funkcionál, viszont akkor, valami BT headsetet vegyél, nehogy egy tepsit tegyél a fejedhez... :D

Beállítások, alkalmazások: főleg az utóbbira kell egy kis időt szánnod. Egyszerűbb az, ha van már gmail, vagy valami más google fiókod, amit csak meg adnod a tabletnek és bejelentkezik rá. A Google Playen tudsz alkalmazásokat letölteni, pl. médialejátszót, böngészőt, meg miegymást, amire szükséged lehet (mivel te használod, ezért neked kell utána kutakodni).

Telefon - tablet: bármelyiket veszed meg, a Clean Mastert el ne felejtsd leszedni rá. Nem tudom, Windows Phone-ra van-e, de Androidosra igen.

2015. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen elvárásokkal még szoroud meg kettővel az öaszeget..50-60 ezerért max egy középkategóriás telefont kapsz
2015. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!