Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon hosszú távra?

Telefon hosszú távra?

Figyelt kérdés

Jelenleg Xiaomi Mi A2 van, de vegyesek a tapasztalataim. Nem tetszik a képernyő, gyorsan merül, de legalább gördülékeny a rendszer és érkezik frissítés rendesen.


Szeretném lecserélni és az új telefont legalább 4 évig használni. Jó lenne, ha hasonlóan gördülékeny lenne, de szebb képernyővel és jobb üzemidővel.


Beprópálkozzak a Xiaomi Mi Note 10-el vagy beruházzak inkább egy Samsung Galaxy S20, esetleg egy Iphone 11 / 11 Pro-ra ? Esetleg XS ?


2020. júl. 30. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
hasonloan gördülėkeny akkor motorola one vision ,rendszeresen kapp frisitėseket,mert tiszta android fut rajta vagy is az android one rendszer.
2020. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
iPhone, ha hosszú távra tervezel.
2020. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mindig Samsungos voltam több évet kibírt mindig most váltottam Huaweire és 2 évet sem bírt ki. :( Most a xiaomin gondolkodom mert jó árban vannak jó telefonjaik.

Iphoneom 1x volt továbbadtam nekem nem jött be.

2020. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!