Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új Iphone SE az mennyire...

Az új Iphone SE az mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudok sokat az okostelefonokról, jelenleg nincs is.

Annyit tudok, hogy most szeretnék egyet venni 180-200 ezer Ft között és azt szeretném használni olyan 2-3 évig.

Játszani nem szeretnék a telefonnal...

Amire használnám a sok telefonáláson túl, az youtubeozás, Spotify hallgatás, szóval semmi különös.

Az jó lenne, hogyha a fényképezőgép nem lenne teljesen gagyi benne, lehetne azért élvezhető fotókat lőni.


Nekem az Iphone SE a mérete és külseje miatt is szimpatikus, de tudom hogy csak 3GB benne a RAM, ami egy hasonló árú androidos telefonban már 6, akár 8 is.

Viszont nem értek hozzá, nem tudom hogy ez játékon túl mire jó...


Mert amúgy sokan azt mondják valamiért, hogy ez az Iphone még 3-4 évig is simán használható lesz...



2020. júl. 30. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


3 Gb Ram az IPhone-oknak több, mint elég. Az IOS nagyon jól van optimalizálva, ennek köszönhetően 3 Gb rammal is szuperül működik.


Az IPhone SE (2020) szerintem egy remek készülék lett, és én úgy gondolom, hogy aki IPhonet szeretne vásárolni, annak ez a készülék egy remek választás! És nem is olyan drága (Mármint az IPhoneokhoz képest).

2020. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó az új SE, csak ajánlani tudom. Az iOS-hez bőven elég a 3 GB RAM, nem lehet összehasonlítani az androiddal.
2020. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak ezekre akarod használni, arra teljesen felesleges az Iphone, pláne a legújabb modell, egy 1-2-3 évvel ezelőtt piacra dobott típus is tökéletesen ki fog téged szolgálni még 2-3 évig, csak olcsóbban meg is kapod. Annál régebbit azért nem ajánlok, mert már nem sokáig lesz rájuk frissítés, akkor meg belassulnak. A kamerája manapság egyébként semelyiknek sem “gagyi”, persze profi fényképezőminőséget nem tudnak.
2020. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Kérdésre válaszolva: megéri.

(Előzővel igazából egyetértek, még az XS 3-4 évig kap frissítést, és olcsóbban is jutnál hozzá, de az nyilván használt.

Az iPhoneoknál viszont nincs fenn az a jelenség, hogy 2 év múlva 100 ezer forintot sem ér a telefon, szóval jobb áron fogod tudni eladni mint bármelyik droidost.)

2020. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Csak akkor van pici értelme, ha szereted a pici telefonokat. Ha nem cél kicsi telefont venni, akkor ez is, mint a többi iphone hülyeség.


Ennek az árából hasraütés szerűen p30 prot veszel, ami egy ferrari ehhez képest.

2020. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nemsokára fogok iPhone-ra váltani. Tavaly vettem 90 ezres androidos telót, de már haldoklik az akksi. 6 gb ram mellett néha laggol. Hibátlan állapotban sem érne már 40 ezernél többet. Ehhez képest meg lehet nézni, hogy iPhone mennyire jól tartja az értékét és mennyi ideig támogatja az Apple. Nem az van, hogy 2 év után le van szarva ez a modell.
2020. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
A Huawei - t nem ajánlom. Az újabb telefonjai már google nélkül érkeznek.
2020. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
És? Szerinted mit nem tudsz megcsinálni egy p40el? xd
2020. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rendszernek lehet, hogy elég 3 giga, de ha csak annyit követsz el a ram ellen kényelmedben, amennyit én is szoktam, meg biztos még sokan, hogy az általad preferált 3rd party böngészőt használod, amit néha úgy hagysz sok nyitott lappal, meg egy-két widget kell mindenképp, akkor azért könnyen elkezd kevés lenni 4 giga is, függetlenül attól, hogy a rendszer akár szinte nullát foglal. Mondjuk ilyen feature phone üzemmódban lehet elég a 3 giga is, csak akkor nem tudom mire költöd el egy rendes telefon árát.
2020. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Ennyi kb., az igazság.

2020. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!