Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Huawei telefont válassz...

Melyik Huawei telefont válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Huawei P Smart Dual Sim

Huawei Mate 20 Lite Dual Sim

Huawei P 40 Lite Dual Sim

Most egy Huawei P 9 Lite 2016-os készülékem van, ami meg is felel az igényeimnek, csak már olyan lassú, hogy megőrülök tőle, tehát nem szükséges, hogy extra dolgokat tudjon, hívásra, sms küldésre használom, keveset netezek rajta, főleg pl. térképet nézek vagy e.mail-t olvasok, néha viberezek. Fotózni szoktam vele, nem ártana, ha kicsit jobb kamerája lenne, mint a mostaninak, de nem létszükséglet. Játszani sem szoktam vele, szóval semmi extra nem kell. Kérem, hogy más márkára ne próbáljatok meg rábeszélni, mert ezt a márkát szoktam meg, anyagi lehetőségem is erre van.



2020. aug. 3. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


A P20 Lite már nem tartalmazza a Google szolgáltatásait.

Tehát az a kérdés, hogy mennyire ragaszkodsz a Google szolgáltatásaihoz? (Google térkép, a hivatalos Gmail alkalmazás, Google Fotók, Google Drive, Satöbbi).

Mert ha nem ragaszkodsz hozzájuk, akkor egyértelműen a P40 Lite, mert a felsoroltak közül az a legújabb.

2020. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nekem p30 lite telefonom lesz és még vannak rajta Google szolgáltatások. Ismerősömnek p smart telefonja van a 2019-es verzió és ő nagyon szereti. A mate szériáról nem tudok véleményt mondani. A p40-en már valóban nincsenek Google szolgáltatások, ezeket nem lehet könnyű nélkülözni, tehát én maradnék a p smart-nál.
2020. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-es válaszoló vagyok! Elnézést kérek, kissebb elírás történt. P40 Lite-ot akartam írni.
2020. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Térképet használok, akkor az első kettőből lesz valamelyik.
2020. aug. 3. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne szerintem, ha P30 lite-ot vennél.

Ha az első kettő közül kell választani, akkor szerintem Mate 20 lite.

2020. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!