Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gsmartot választanátok, vagy...

Gsmartot választanátok, vagy Blaukpunkt sf 01-et? Android, processzor, kijelző. Melyik melett döntöttetek volna anno? Légyszi olyat ne írjatok hogy egyik sem, erre a kettőre van keretem, és a segítségeteket, véleméyeteket szeretném kérni.

Figyelt kérdés

#Gsmart,blackpount.
2020. aug. 4. 11:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért venne használt kacatot ha vehet egy ujj készüléket amire van is pénze
2020. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Alex Fly ***** válasza:
77%

@11: pontosabban "Miért venne használt készüléket ha vehet egy ujj kacatot amire van is felesleges, kidobni való pénze"...

Így pontosabb.

2020. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Már párszor befürödtem a használt kacatokkal.

Jó ez csak...

Na itt bukik meg a használt teló. :)

4*1,3 ghz es, amire nekem kell, játékok, filmek, zenék, net, abszolút jó. :)

2020. aug. 6. 10:45
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor te valamit rosszul csinálsz, kérdező.

Én is adtam már el és vettem is használt telefont, a mostani is az, semelyikkel nem volt gond, se annak akinek eladtam se amit én vettem.


Ha neked elég az a telefon, hát használd egészséggel.

2020. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"amire nekem kell, játékok, filmek, zenék, net, abszolút jó. :)"


Nagy élmény lehet 480p-ben filmeket nézni egy 4"-os kijelzőn. :D

Amúgy a 8gb tárhelyből mennyi maradt szabadon? A rendszer mellé ráfér még pár app legalább?

2020. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazából 4,2 gb, +a 32 gb-os sd kártyám. :)
2020. aug. 6. 23:54
 17/18 Alex Fly ***** válasza:
100%

Szóval mindenestül 4,2 GB szabad. És gondolom MTK SoC-val van szerelve, fix adatpartícióval. Tehát az appoknak és adatainak összesen 1 GB jut, a többi userspace.

Végül is ha szerencséd van, akkor át lehet partícionálni a tárhelyet vagy akár Link2SD-vel is szórakozhatsz, hogy ne fossa magát össze állandóan a telített tárhely miatt. Volt benne részem, tudom miről beszélek...

2020. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Mondjuk amiket én használok, azokkal nem lesz gond. :D

Sakk, ki nevet a végén, és 2-3 kártyajáték.

2020. aug. 7. 22:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!