Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » CAT mobiltelefonokról vélemény...

CAT mobiltelefonokról vélemény? Mennyire strapabíróak?

Figyelt kérdés

Édesapám raktárosként dolgozik, neki keresek olyan mobiltelefont ami sima nyomógombos és strapabíró. A CAT márkájú mobilokról írták, hogy csepp-, por- és ütésállóak. Ugyanakkor olvastam sok negatív tapasztalatokat is az akkumulátorral, illetve a hangszóróval kapcsolatban.

Akinek van CAT telefonja mi a véleménye? Elégedett a készülékkel?



2020. aug. 5. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársamnak volt (lehet még van). Négy évig biztosan használta. Volt hogy poénból kalapácsként is használta.


SMS és telefonhívásra bőven jó. Zenelejátszásra már nem. Ha tényleg csak alap dolgokra kell és fő szempont, hogy ne törjön be pár hét után a kijelző és nem is kell egy csúcskészüléknek lennie akkor ez a megfelelő.

2020. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez tuti bírja:


[link]


Nekem ilyen volt, bírta a strapát.


Egyetlen hibája volt, az akksi fél év után alig bírt valamit, de ez lehet azért volt, mert nem csak a saját töltőjével töltöttem.

2020. aug. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Strapabírónak strapabíró, viszont még átlagfelhasználásra is elég gyenge.
2020. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!