Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok 150.000 forintig?

Figyelt kérdés
Egy középerős mindennapi használatra kellene telefon. Olvasásra, fényképezésre és böngészésre, valamint kisebb munkára, tanulásra kellene. Eddig a Huawei p40 volt a befutó, de sok alkalmazás nincs az Appgallery-n. Ami még fontos, hogy kettő kártyás legyen.

2020. aug. 6. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor legyen a P30.
2020. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Én ajánlom neked a Galaxy a51-et, A 71-et, és a Xyaomi mostani készülékeit.


Ami a P40-et illeti, nem csak az App galleri-ből tudsz alkalmazásokat telepíteni. Külső forrásokból is tudsz telepíteni alkalmazásokat (Persze a Google alkalmazásainak nagyrésze továbbra sem elérhető rá).

2020. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es Tehát le lehet tölteni a messengert és az Otp bank alkalmazását is? Az előbbivel még kibírnám, de az utóbbi igazán kellene.
2020. aug. 6. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Galaxy A70 van, ez az első Samsung telefonom, és bevallom nem valami jó se kamerában, se szoftveresen! Nem tudom, hogy az S-szériával mi a helyzet, de az A-szériát hanyagolnám!

Előtte 4 és fél évig Huawei-t használtam, és mindenben tökéletes volt, maga az álom! Persze a Google-szolgáltatások hiánya miatt a P30-as vagy Mate 20-as szériánál újabb típusú Huawei-t semmiképp nem vennék, de azért azok sem elavultak, ráadásul a Mobilarénás tesztfotók alapján a sima P30-nak van jelenleg az egyik, ha nem a legjobb kamerája! Persze az akksi mérete miatt egy powerbankot mindenképp vennék hozzá, de azon kívül szuper!

Úgy tűnik, jelenleg a piacon 150 ezerig a Realme X3 SuperZoom hardveresen nagyon brutális, viszont nem tudom hogy milyen a kamerája, és maga a márka is még nagyon gyerekcipőben jár! Esetleg még Samsung Galaxy S10 Lite, Xiaomi Mi Note 10 Lite, OnePlus Nord 5G, Honor 20 Pro, vagy Asus Rog Phone, esetleg az Exynos proci miatt kissé félve Samsung Galaxy Note 10 Lite - ezekben van 8 GB ram, ami ennyiért már igazán nem árt egy telefonba! Vagy "csak" 6 GB rammal, de abszolút a csúcsprocival (Snapdragon 865) készült Xiaomi Poco F2 Pro 5G

2020. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Poco F2 Pro elég profi, kicsivel drágább megbízható webshopokból, de megéri, 90%-ban tudja azt amit a nagy gyártók csúcsmodelljei (400.000Ft+), csak jóval olcsóbban.
2020. aug. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
umidigi a5 pro
2020. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!