Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajanlanatok?

Milyen telefont ajanlanatok?

Figyelt kérdés

A napokban volt egy csaladi vacsi es az egyik "gyerkoc" a csaladban a telefonjan jatszott es elegge megsajnaltam mert akadt a telefon, mintha muszaj lett volna es egy paran arra gondoltunk, hogy karacsonyra kap egy ujat. Ebben szeretnem a segitsegeteket kerni. Milyen telefont ajanlanatok egy fiunak aki sokat jatszik a telefonjan? Kozepkategorias telefonra gondolok, ami nagyon max 60ezer forint.

Eddig ezek a markak jutottak eszembe: samsung, huawei, xiaomi. Az iphone ilyen hasznalatra alkalmas lenne?(tudom, hogy az iphone draga de abbol hasznaltat neztem)

Olyan telefont szeretnenk ami nem akad meg sms iras kozben ket betu kozott fel orara :D

Ti mit ajanlotok? Koszi :)


2018. nov. 24. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen árkategóriában nem szabad iPhoneon gondolkodni. Samsungot semmiképp ne vegyél, én Huaweit se vennék. A felsoroltak közül a Xiaomit ajánlom.
2018. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi Note 5, 64 GB-os, pont 60 ezer környékén jár, tegnap vette a fiam és nagyon jó, viszi azokat a játékokat is, amit az előző telefonja már nem.

És nem utolsó sorban nagyon klasz a felbontása, gyönyörű képek, stb.

Íme:


[link]

2018. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Megbízható oldal(több telefont is vettem tőlük.csak ajánlani tudom az oldalt.)

2018. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz ez drágább 60 ezertől,de jobban megéri mint amit az előbb linkeltem b e.

2018. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meizu M6 Note, most kereken 50 ezer az Edigital-nál. De a Redmi Note 5 is ütős kis cucc! Ha nagyon számít az ár, akkor a Meizu-t mondanám, ha viszont nem gond az a pár plusz ezres, akkor a Xiaomi-t érdemesebb megvenni! Egyébként bármelyiket választod, egyikkel sem fogsz rosszul járni! Samsung, Huawei ennyiért meg maximum használtan! De ez csak az én véleményem!
2018. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+1 Xiaomi
2018. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!