Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 percenként merül 1%ot a...

10 percenként merül 1%ot a telóm, szóval amikor éjjel nem volt töltőn,100ról 45% lett. Mitől? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
El3g jó a telefonom (Samsung j3 2017) ,most jezdte ezt csinálni. Mitől leht? Tárhely?
2018. máj. 22. 07:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha garanciális akkor vidd vissza oda ahol vetted és ők elküldik szervizbe. Jó esetben kicserélik az akkut és minden rendben lesz majd vele.
2018. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Felraktál rá valamit, ami fut a háttérben, eszi az adatot, nem mellesleg az erőforrást is. Mondanám, hogy semmi egyéb baja nincs, de ez samsung, rendszerügyileg úgy hulladék, ahogy van.
2018. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a futó alkalmazásokat mielőtt leteszed estére, nekem ez volt a baj(nem ezzel a modellel) szerencsére nekem van olyan funkciója hogy kiírja hogy ha egy alkalmazás sokat eszik a háttérbe ezért hamar rájöttem. Ha nem ez akkor lehet aksi de akár töltő probléma is.
2018. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az akkumulátor-használat mit ír, mi fogyaszt sokat?
2018. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dikházd meg a akkuhasználatot.
2018. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mostani telefonommal nekem is ez volt a gond, bár azért az nem merült ilyen szinten. Letiltottam illetve letöröltem néhány felesleges alkalmazást, ami futott a háttérben, valamint a megmaradt alkalmazásoknál kikapcsoltam az automatikus indítást (már amelyiknél ki lehet), azóta lassabban merül. Bár ez elég durva merülés, akár akkuprobléma is lehet, akkor viszont szervíz. Mondjuk az akkuja is elég karcsú ennek a telefonnak, bár az enyémben sincs sokkal nagyobb, de azért az sem merült így, még azelőtt se, mielőtt "rendberaktam".
2018. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyenge az akksi.

Ilyen telefont már nem szabad venni, csak legalább ami

4-6000 mAh-ás.

2018. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!