Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel tud robbanni egy okostelef...

Fel tud robbanni egy okostelefon és ha igen, annak milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Picit fejtsd ki, köszi!

2020. aug. 9. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van esély rá, de nem jellemző már. A Galaxy Note széria egyik tagja volt tipikusan ilyen, ami robbant anno.

Leginkább az akkumulátor problémák vezethetnek robbanáshoz, ott is az volt a gond.

2020. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel tud robbanni, de altalaban nem a telefon, hanem az akkumulatora. Leggyakrabban tulmelegedes vagy tultoltes miatt, tipikus tervezesi hiba.
2020. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

A robbanós Samsung az ész nélküli laposítás áldozata lett.

Az akkuban az elektródafelület fel van tekercselve, de az alapesetben hengeres cellákat itt értelemszerűen laposra kell tekercselni.

Ebből lett a gond. A nem megfelelő technológia miatt a hajlatnál zárlat keletkezett, emiatt lefüstölt.

2020. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Feltud. Én leginkább Samsungról hallottam, és nemcsak a Note szériát. S10 felrobbant egy hapsi kezében. Meg még valamilyen Samu egy ember feje mellett este az ágyban. Belehalt a szilánkok miatt. A Samsung szerint természetesen egyik sem a telefon hibája volt. 6 napig volt folyamatosan használva a kézben robbanó. Az én Xiaomi-m egy évben talán hatszor van újraindítva, lekapcsolva szinte soha. Szóval ilyenre fogni nevetséges.
2020. aug. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szar a tervezés. Ennyi.
2020. aug. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 10. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!