Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Home Security Camera...

Xiaomi Home Security Camera 360°, miért nem olvasa be a QR kódot???

Figyelt kérdés
Telepítettem a MI applikációt, regisztráltam de hiába indítom el a folyamatot nem olvassa be a QR kódot, csak annyit beszél folyamatosan, hogy "scan connection"...
2020. aug. 10. 15:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Vagyis na "waiting for connection"... Ezt hajtogatja és nem olvassa be a qr kódot!

Tudok angolul, de akkor se értem mit akar, hisz wifi és bluetooth minden benyomva!

2020. aug. 10. 15:13
 2/8 moco22 válasza:
Eddig nálam is pikkpakk ment minden, 1 perc volt a beüzemelés, de valamiért ki kellett húznom az áramból és azóta az istenért sem akarja beolvasni a kódot. Azt hiszem, földhöz fogom csapni.
2021. febr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dimci válasza:
Nem tudom hány órám ment rá mire rájöttem mi a baja, majdnem én is szét tosztam. Nálam is az volt a probléma hogy nem akarta a qr kódot beolvasni. Mondom mi volt nálam a hiba: a router ugyebár két csatornán vagy hogy mondják frekvencián megy a 20/40 MHZ illetve 80 MHZ. Külön elneveztem a 20/40 MHZ-est más névvel,a jelszó maradhat mind a kettőnél ua. Telefonnal erre csatlakoztam majd ugye az applikációnál is ezt kell kiválasztani. Mivel a kamera csak ezt a frekvenciát tudja így már ment minden mint a karikacsapás. Eddig jó legalábbis van kép. Majd írok ha valami nem menne.
2021. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végigcsináltam a 3-as megoldását, de ez sem segített sajnos, a kódot hiába próbálom, nem olvassa be. Korábban nekem is sikerült, de valamiért egyszer eldobta, és onnantól hiába próbálom. 2 db készülékem van, egyiket sem sikerül életre bírni. Esetleg újabb tippek?
2021. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beleástam kicsit magam, mert felbosszantott.


A következő a megoldás:

A MI szoftvere pár verzióval korábban letiltotta az AMOLED kijelzőről való beolvasást, ezért a kapott QR kódot KI KELL NYOMTATNI. Ezután tökéletesen elsőre beolvassa.

2021. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marcsiga válasza:
Sajnos a nyomtatás sem vált be... Tényleg a falhoz fogom csalni...
2021. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dimci válasza:
Én írtam a harmadik választ anno. Nem volt egy darabig internet és újra kellett kalibrálnom a kamerát. Elsőre sikerült a qr kódot beolvasnia de valami miatt újra kellett kezdenem. Utána szenvedés. Akkor sikerült újra beolvasni hogy oldalra fordítottam a telefont és kb 15 centin kicsit előre kicsit hátra mozgattam a telót. Valószínű hogy a mozgatás a lényeg. Így siker.
2022. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AntalTibor98 válasza:
Üdvözlet! Én minden eddigi lehetőséget megpróbáltam amit itt olvastam , de egyik se hozott eredményt. Végül a megoldást az volt hogy a xiaomi home alkalmazásba belépve, a jobb felső oldalon lévő plusz jelbe lépve a scan lehetőségre rákatintva , már szinte oda se tartva a qr kódra ,már olvassa is. További sok sikert kívánok mindenkinek a használathoz. Ui : Minden kamera ami használja ezt az alakalmazást így müködni fog.
2023. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!