Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ugye a Huawei ami reális ár-érték arányban van a Google Play hiánya miatt szóba se jöhet. A kínai fos Redmi-nél rosszabb telefon alig ha van. Ugye az Iphone egy túlárazott státuszszimbólum lett és fele annyit se tud mint egy Samsung.

A Samsung jó választás lehet? A nem csúcskategóriás telefonjaik is bírnak azért 1 évet még tönkremennek?


2020. aug. 25. 10:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
76%
Szerintem Oneplus körül nézelődj
2020. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

@Ugye az Iphone egy túlárazott státuszszimbólum lett és fele annyit se tud mint egy Samsung.“


Móriczka te vagy az? Vagy Emese?


A Samu 2-3 évig ad frissítést az Apple 5 évig, de valaki mondta nekem, hogy a 2012-es is kapott frissítést, ami a Googlenál a 2016-os verzió már nem is támogatott.


A Samu is túlárazott nézz utána, mennyibe kerül az S és a Note, a többi J meg olyan amilyen....

2020. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az App store is jobb mint a Play piac, az Apple minden bekapcsoláskor a Sim kód elött kéri az Apple ID kódját, sôt a Siri is jobb mint a Google Assistant, az Apple mapsrôl nem is beszêlve
2020. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Samsung jó választás. Nem egy ismerősöm van akinek több mint 3éves Samsung telefonja van, és kapja a frissítéseket és teljesen használható
2020. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem a Samsung csúcskategóriás telefonjain gondolkodsz akkor ott van olcsón az M és az A széria
2020. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék csúcskategóriás telefont, nekem nem a villogás a lényeg vele, használni szeretném. Kinőttem már az ilyen cuccokkal való menősködéssel, meg ilyen holmikkal nem is lehet már. Max 80-100e ft-ot szeretnék rászánni és örülnék ha 1 évet kibírna azért.
2020. aug. 25. 11:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan telefon ami nem bír ki 1 évet. (Jó tényleg van: homtom, umidigi..)
2020. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De hülye felfogásod van. Szerinted csúcstelót csak az vesz, aki villogni akar vele? Én azért vettem, hogy legalább 4 évig használni tudjam és nem alapszinten. Egyébként normális ember le sem szarja kinek milyen telefonja van
2020. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Samsung telefont nem ajánlom. Samsung telefonom volt kétszer, de sajnos mindkét esetben csalódnom kellett benne. Az első pár hónap után nem működött

rendesen lassú, akadozós volt a net. A másodikat idén júniusba vettem (Samsung Galaxy A20e) pár hét után vinni kellett a szervizbe, mert akadozott a net. Utána azt mondták antenna csere volt a hiba, de megint akadozott így másodszor is vissza kellett vinni.

2020. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor mégis milyet érdemes?

Akkor úgy fogalmazok, hogy azért nem akarok 300e ft-ot Samsungot, mert nem tudom kihasználni, azt az állítólagosan 200e ft- al többe kerülő tudását, mint amit egy "átlag" telefon tud manapság

2020. aug. 25. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!