Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ugye a Huawei ami reális ár-érték arányban van a Google Play hiánya miatt szóba se jöhet. A kínai fos Redmi-nél rosszabb telefon alig ha van. Ugye az Iphone egy túlárazott státuszszimbólum lett és fele annyit se tud mint egy Samsung.

A Samsung jó választás lehet? A nem csúcskategóriás telefonjaik is bírnak azért 1 évet még tönkremennek?


2020. aug. 25. 10:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
9/10-es válaszoló vagyok: Hozzátenném még, hogy másoknál is akadozott a net nekik is samsung telefonjuk volt. Hogy milyet érdemes? Lg, Nokia én legalábbis ilyet fogok venni. Nem kell ilyen nagyon drága készüléket venni, van olcsóbb is olyan 30000 - 40000 között van normális minőségű.
2020. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az 5-ös hozzászóló véleményét osztom: Samsung-ból A és M széria. De nem ilyen A20e és társai, mert az kb. a régi J-szériának felel meg, ami ugye megszűnt. A50 és "afeletti" Samu-kat viszont bátran merem ajánlani! Nekem amúgy pont A50 van tavaly október óta és semmi gondom vele plusz a családban van még két régebbi A-s Samu és azokkal sincs gond (A5, A8, 2 és 3 évesek).
2020. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Redmivel?
2020. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A MIUI egy nagy rakás szar. Szerintem az a baja. Nem véletlenül annyi a teló, amennyi.
2020. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!