Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapcsolhatom ki telóról...

Hogyan kapcsolhatom ki telóról youtube-on véglegesen a feliratot?

Figyelt kérdés
Gondolom már más is találkozott vele, hogy amikor youtube-zik telótól vagy esetleg a YT Music app-ot használja és létezik felirat egy videóhoz, akkor azt minden egyes alkalommal ki kell kapcsolni. Nincs erre valami módszer, hogy ne kelljen minden egyes videónál külön-külön ezzel szórakozni, hanem úgy általánosan kikapcsolom?

2020. aug. 30. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem rak feliratot. Legalábbis nekem sosem rakott.
2020. aug. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem folyton beteszi es telón marha idegesítő mert a fél képernyőt kitakarja. Még akkoris minden alkalommal ki kell kapcsolnom ha auto újrajátszáson van
2020. aug. 31. 02:58
 3/4 anonim válasza:
Szia! Állísd meg a kívánt videót, 3 pont van a jobb sarokban, rákattintassz és ott van a "Feliratok" címke, arra is rámész és "Feliratok kikapcsolása". Ha nem volt érthető írj Prívát üzenetet és képekben átküldöm.
2020. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, de ha ezt csinálom, akkor a kövi videóban is ugyanúgy kijön a felirat. Arra gondoltam, hogy véglegesen kikapcsolni. Te rakja be nekem minden egyes videónál automatikusan be.
2020. aug. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!