Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem sikerül blokkolni a...

Átlagos felhasználó 2 kérdése:

Nem sikerül blokkolni a nemkívánt telefonszámokat Wiko Fever típusú telefonon, a telefonhívások menüből hiányzik a blokkolás menüpont. Hogy lehetne megoldani? A Google Play kínálatából kipróbáltam néhány blokkoló appot, de mind csaló szélhámosság.

Figyelt kérdés
Minek kell egyáltalán blokkoló app, ha állítólag menüből is lehet számot letiltani? Tudja valaki a megoldást menüből vagy tudnak ajánlani normális appot telefonszámblokkolásra? Köszönöm!

#telefonszám #tiltás #blokkolás #telefonszám tiltás #blokkoló app #szám blokkolása
2020. szept. 1. 17:53
 1/4 Gáspár Keve Balázs válasza:
Nem ismerem a wiko fever típust, de a szolgáltató menüjében biztos hogy benne van. Szolgáltatói szerződéstől függően, központilag akkor is tudsz tiltani, ha egy telefontípus esetleg nem támogatja ezt, és külön app sem kell.
2020. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt meg kell próbáljam. A kéretlen reklámozók mindig újabb számokról zavarnak a legrosszabbkor, ezért volna jó egy azonnali gyors egyszerű módszer.
2020. szept. 2. 10:48
 3/4 Gáspár Keve Balázs válasza:
Ha letiltatod szolgáltatónál személyes jelenléttel a reklámcélú megkereséseket, soha nem fognak megkeresni ilyenek - én ezt csináltam, nincs is ilyen bajom.
2020. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt os kipróbálom. De csak kíváncsiságból mégis érdekel, létezik jó, reklámmentes blokkoló app? Valakinek van tapasztalata?
2020. szept. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!