Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Privát számról pizzafutár?

Jehslo kérdése:

Privát számról pizzafutár?

Figyelt kérdés

Privát számról felhívott egy "pizzafutár". Azt mondta, hogy itt áll az 5. szám alatt, és nem nyitok kaput. A helyzet hevében nem láttam át, hogy esetleg ennek a csávónak rossz szándékai lehetnek, megadtam a címemet, és visszakérdeztem, hogy melyik utcában van, nem válaszolt erre (ezért gyanús), kérlek a szidásoktól kíméljetek meg!


Ezután mondta, hogy visszakövették a központból, és mondták neki, hogy erről a számról rendeltem pizzát 5 ezerért. Mondtam, hogy én esküszöm, hogy nem rendeltem. Erre elkezdett szidni, hogy milyen kapzsi vagyok, hogy nem fizetem ki, tovább nem hallgattam, hanem lecsaptam.


Kell valamitől tartanom?



2020. szept. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, de zárd az ajtót.

Nem leb@szásból, de ha nem rendeltél akkor minek adod meg a címed?

2020. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát csak mert jóhiszemű voltam, azt hittem az én utcámban áll az 5. számnál. És ezért mondtam, hogy én meg máshol... azt hittem csak egy egyszerű félreértés
2020. szept. 1. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy telefonos szivatás. Engem is hívtak már és ismerek mást is, akit szintén. Egy alkalmazás, előre felveszed amit mondani akarsz és azzal a szöveggel lehet körbetelefonálni bárkinek. Aztán röhögni. Bármit lehet. Mondjuk "kiszökött a kutyád, itt van a mi udvarunkban, megharapott" (persze nincs is kutyád, aztá idegeskedsz, hogy mi a fene ez)
2020. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ezért SE nem veszek fel ismeretlent. Lehalább a Topshoposoknak is megkönnyítve a dolgát, hogy helyettem találjon olyat akit be tud ..
2020. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
JokesPhone Keress rà
2020. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!