Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnám tölteni a telefonom...

Hol tudnám tölteni a telefonomat ingyen?

Figyelt kérdés

Tehát nem bérlek lakást, sem nem apartmant, nem megyek szállóra sem. Nem vásárlok sehol (gyors étkezdékben sem), hogy lehessen tölteni, hanem valahol, ahol ingyen lehet tölteni.

Egyes vonatokon...jó, de sokat nem utazok vele és indulás előtt néhány perccel kapcsolják be az áramot, de volt már, hogy nem is volt áram.

Huawei P8 Lite...csatlakozó van hozzá, 220-as is.



2020. szept. 2. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtárak?
2020. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha pesti vagy, akkor vidd be márkaboltba, ott tapasztalat szerint megengedik.

Vagy kávézó, ilyesmi, ahol van egy szabad konnektor.

Plázákban szokott lenni telefontöltő széf is.

2020. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Szerintem megérné beszerezned egy hordozható töltőt is akár, ha tényleg nem jársz kajáldákba és vásárolni sem, mert így gondolom a kávézók és plázák is kiesnek.
2020. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 valahol azt is tölteni kell :D
2020. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Igaz, de ha reggel leveszi a telefont és a hordozhatót is a konnektorról, akkor egy napot két töltéssel csak kibír. :D
2020. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hmmm...Könyvtárban talán 10 éve voltam utoljára. Nem tudom, hogy mennyire engednek oda be idegent.


Köszönöm a márkabolt ötletet!


Plázákon kívül vannak másutt is telefontöltő széfek? Mondjuk forgalmas helyeken?

Illetve melyik plázában BIZTOSAN van? Tehát miben láttátok saját szemetekkel?


Igen, van hordozható töltőm, de ha csak hetente tudnám feltölteni, az kevés lenne. Szerezzek be még egyet értem :D

Plázák még benne lehetnének. Ez a széfes dolog tetszik, deee... mi van, ha valahogyan valamiért feltörik (nem szándékosan az enyémet, de az enyémet sikerül) annak ellenére, hogy kamerák és biztonsági őrök vannak ott. Álljak ott mellette vagy üljek 1-2 órát és tartsam szemmel? - Egyébként, ha nem kulccsal nyitják ki, akkor jelez a biztonságiaknak a rendszer?

2020. szept. 2. 22:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg okos pad nincs azon a környéken amerre jársz?
2020. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék indiszkrét lenni, de mégis milyen életvitelt folytatsz, amely által hetente egyszer van lehetőséged 230-as csatlakozóhoz hozzáférni, ezen felül pedig étkezőhelyekre sem jársz?

Azért furcsállom, mert tagoltan, normálisan írsz, nem hinném, hogy "hajléktalanféle" vagy.


Egyébként szerezz be dinamós power bankot (így keress rá!), azzal saját magad állíthatod elő töltéshez az áramot.

2020. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az aki csak télen akar albérletben élni nyáron meg a szabadban aludna igy sporolna?
2020. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Megnéztem és ingyen is tudsz a könyvtárakban lenni csak regisztrálni kell.

2020. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!