Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb hardver? A...

Melyik a jobb hardver? A Snapdragon vagy a Samsung Exynos nevezetű procija?

Figyelt kérdés
Jelen esetben az A71 (Snapdragon 730) és A51 (Exynos 9611) között vacillálok.
2020. szept. 6. 06:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
A drágább S szériás ultráknál az exynos jobb. Alapjáraton a Snapdragon erősebb. De ez olyan, mint a szkander. Az exynos jobban van optimalizálva, kevesebbet fogyaszt. Bár innen onnan hallani, hogy van aki panaszkodik rá én még sose használtam hosszútávon Exynost. Jelen esetben a két telefon nem is egyező árkategória szóval az A71.
2020. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összehasonlításokat a Note20 Ultra Exynosos és Snapdragonos változatai között. Spoiler: a snapdragon a jobb, nem is kevéssel
2020. szept. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem egy kategória tudom, hülyén tettem fel a kérdést. Csak olvastam az S20 Ultrarol egy keveset hogy míg Európában Exynos addig azon kívül Snapdragon. Igazából ez lett volna a kérdés hogy ha egy árkategória a két telefon akkor melyiket érdemesebb választani.
2020. szept. 6. 07:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy exynos processzor telefonom van ami nem Samsung .semmi baj nincs vele.
2020. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
4-es! Elmondanám, hogy az Exynos a Samsung saját chipje ami csak is kizárólag Samsung telefonokba jelen meg. Szóval neked vagy egy Kínában a szemetesből összekukázott telefonod van vagy hülyeséget beszélsz.
2020. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem A50-em van (Exynos 9610). Az ég világon semmi gond nincs vele, semmivel nem melegszik jobban, mint a régebbi Snapdragon-al szerelt telefonjaim és üzemidőben sem rosszabb. Lassan 1 éves a telefon, gyors, nem fagyott még le sosem, laggolás se nagyon fordul elő. A családban lévő másik két Exynos-os Samsung-ra (A-szériások azok is) sincs panasz, pedig 2-3 éves telefonokról beszélünk. Nekem ezek a tapasztalataim.
2020. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én telefonom exynos, és nincs vele baj
2020. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
A Snapdragon sokkal jobb. Nemcsak szerintem, hanem a tesztek szerint is
2020. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont ma néztem meg egy YouTube tesztet, amin két azonos Samsungot tesztel, egyik Snapdragon, a másik Exynos.


A Snapi gyorsabban végzett a teszttel, több pontot kapott és a végén az akksiban is több szufla maradt..


[link]

2020. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Aki azt mondta hogy csak Samsung telefonokban van Samsung chip az olvasás el fenti linket

A Motorola telefonokban konkrétan az one vision van Samsung exynos van.

2020. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!