IOS vagy ANDROID?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 17:22
A kérdező szavazást indított:
IOS
ANDROID
38 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

szerintem! már nincs akkora különbség az iOS javára, mint régen volt, de még mindig nagyon minőségi, értékállóbb készülékek, viszont nem a magyar ember(és már nyugaton se annyira) pénztárcájához van szabva.


Használt 2-3 éves telefonokat 150ezrekért venni meg őrültség szerintem, újonnan ha megtudod venni, akkor hajrá.

2020. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a "pénztárcához szabottságot" nem is értem, a csúcs Android készülékek duplájába kerülnek, mint a legdrágább Apple- telefonok, ez ténykérdés.


Egyébként semmi különbséget nem érzékelek, párhuzamosan használom mindkét oprendszert a céges- és a saját telefonomon (p30 pro és 11 Pro).

Ugyanazokat az alkalmazásokat használom, ugyanúgy futnak, hasonlóan stabil...

2020. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Androlyid!
2020. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
IOS. Szerintem gyorsabb, stabilabb, egyszerubb, felhasznalobaratabb. Nekem jobban bejon.
2020. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos itt mi almások le leszünk pontozva, de azért az androidfanboy/girl időnként betér az Istylebe MACet Iphoneon játszani. 🙃


mikor az Apple hajlandó volt tárgyalni a bankokkal Apple Pay iránt, addig a Google be se jöt ide...


belátható az Applenek a “balkáni” ember is fontos, ezt a fejlesztés is mutatja, az Apple az ócsó telefonját is minimum 5 évig frissíti míg Google ócsó 1-2 év...

2020. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

iOS/Apple termékek üzeletembereknek, fontos emberekneklett feltalálva, nem átlagembereknek. Innentől is evidens a válasz, hogy kinek mi. Nem véletlenül feltörhetetlen, vírustalan, zárt. Nem a csics ka 5 éves Pisitikének találták ki, de az ilyenek vezsik flexből, mert drága tehát ők több emberek lesznek tőle (irónia).

Egyébként nekem ezen kívül szubjektíven is az android jött be, iOS-t utálom telón is, mac-en is. Ezen nőttem fel win 98, xp, 7, 8, 10. Ki miben nő fel. Nem tudm már megszokni a macet és nem is akarom. A telókon pedig indokolatlan a zártság, kell tudni blútuszon küldeni egy képet a másiknak, vagy zenét rárakni a telómra, szvl ilyen szempontokból az iOS egy fs, de annak aki nem erre akarja használni, annak jó.

2020. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Csak az iOS! Egyébként relatív, mi a drága.

Az én nézetemben, és életemben az a drága holmi, amit nem tudok kifizetni.

Viszont mindkettő volt már a kezemben. Az androidot kevesebb, mint 1 év alatt sikerült megutálnom. Az iOS tökéletesen bevált, és imádom. Nem is fogok többet androidos telefont venni.

2020. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
6 SENKIT nem ismerek, telefontol fuggetlenul, aki a bluetooth-t fajlok kuldesere hasznalna, ilyet talan altalanos iskolaban csinaltunk utoljara a nyomogombos telefonjainkkal. Zenere meg ott a Spotify, Youtube Premium es tarsai.
2020. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

“iOS egy fs,”


Na szélsőséges androidos is befutott.


kell tudni blútuszon küldeni egy képet a másiknak, vagy zenét rárakni a telómra,“


Na én nagyon ritkán használtam a blútuszt, ott az email ahol tudok képet küldeni, a blútusz már elavult.

2020. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as: xdd akkor min külditek? emailben vagy mi? Blutuszon a legegyszerűbb helyben, mikor elkészült, illetve WiFi-Directtel, de ugye ezekre nem képes az iOS más telókkal, Androidok meg kompatiiblisek és ez nagy előny.

De mondom a zártságnak is megvan az előnye, csak nem ez, és nekem pl ez fontos, ha vkinek ez nem fontos, az b-szakodjon az ímélezgetéssel meg ilyenekkel. Iphonos spanomnak is 5 napba telik mire yahoomailen átküld egy képet. Mert nem lehet blutusszal mert az milyen jó hogy zárt...



9-es majd akkor alkoss véleményt, ha nem kiragadsz 2 szót valakinek a monológjából, addig lődd a pizsit, este 7 van.

Nem voltam szélsőséges, mert leírtam, hogy ha vkinek ezek nem fontosak, és kell a védelem, és nem egy csicskajancsi, hanem egy fontos ember, azoknak vannak szánva az Apple termékek és azoknak jó, ennyi. De átlagfelhasználóknak felesleges, és mint a példa is mutatja akadályozza az átlagemberek életét a zártság.

2020. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!