Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a régi telefonomnak...

Mi lehet a régi telefonomnak a baja?

Figyelt kérdés
Van egy Sony xperia okostelefonom elég régi kb 4 éves akkor került hozzám, és 2 éve mikor kaptam egy új telefont akkor csak fogtam és beraktam a szekrénybe működőképesen és azóta hozzá se lett nyúlva, na de ma megtaláltam és úgy voltam vele régi fényképeket megnézem rajta de nem kapcsol be úgy voltam vele hogy biztos teljesen lemerült ezért felraktam a töltőre, de közel már 10 órája van a töltőn és valamit töltött is vagy nem tudom, mert a telefon felső része ahova a töltőt kell beledugni meleg volt de egyáltalán nem kapcsol be hiába nyomom a bekapcsológombot még csak meg se rezzen.. mi lehet a baja? magától csak nem romlik el ha évekig nincs hozzányúlva nem?
2020. szept. 19. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy rossz a töltő,vagy az akkumulátor,cseréld le

Amugy nekem is 4 éves a telók amin nost is irok :D

2020. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszer egyszer fel kell tölteni mert így jársz vele. Nekem is volt ilyen az előző telefonommal de aztán helyre jött pár hosszú töltés után :o
2020. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!