Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone lopás elszenvedésével...

IPhone lopás elszenvedésével kapcsolatban? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, próbálok tömör és lényegretörő lenni.


Előzmény:

Szeptember közepén éjjel loptak el tőlem egy iPhone 11 készüléket, aznap még lokátorba egyszer adott le jelet onnan offline állapot. Voltam rendőrség nem lett feljelentés bizonyíték hiány miatt, de ez most mellékes.


A lényeg: ezen a héten több üzenetet is kaptam az Apple supportól hogy megtalálták a készüléket. Beraktam ugye lopás napján blokkolásba és mivel még sose voltam hasonlóba, az “iPhone törlése” opciót is megcsináltam a nagy stresszbe mert benne volt Apple paybe a kártyám. Most hogy jött a support üzenet az apple ID-mbe azaz lokatorba csak a jelenleg használt 6s-emet mutatja, a törlés alatt ugyanúgy azt hittem magán a telefon az adatokat törli. IMEI és Sorozatszám megvan ez alapján lehet még kezdeni valamit a dologgal?


Előre is köszönöm a választ!:)



2020. okt. 2. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Voltam rendőrség nem lett feljelentés bizonyíték hiány miatt"

nem, nem hagyjuk!

tegyél feljelentést! onnantól lesz lopott a telefon!

ha te bemész, hogy van - volt - egy ilyen telefonod és ellopták, kötelesek foglalkozni veled!


Apple támogatás telefonszám: 06 80 983 435

hívd fel őket, ők sokkal többet tudnak segíteni mint mi!

2020. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a számot, esetleg azt nem tudod hogy milyen időintervallumba lehet hivni őket, gondolom nem 0-24-es vonal.


A “kötelesek intézkedni”-ről pedig elég vicces történetet tudnék hozzáfűzni.

2020. okt. 2. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

"A “kötelesek intézkedni”-ről pedig elég vicces történetet tudnék hozzáfűzni."


Minket nem izgat.

Ha téged sem, akkor le is zárhatjuk a témát.

2020. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bemész mégegyszer a rendőrségre.

Ha nem hajlandók intézkedni, akkor egy szinttel feljebb mész (pl városi után megyei, stb) és panaszt is tehetsz a feljelentés mellé.


Nekem egyszer a pénztárcám lopták el, még az iskolában, a falu rendőrei kiröhögtek, a járási/körzeti kapitányság le akart beszélni a feljelentésről, de miután a megyein tettem meg a feljelentést (ők azonnal megírták) két nap alatt meglett a tárca (igaz, pénz már nem volt benne, de az irataim igen)

2020. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Varosi rendorsegek sokszor tenyleg semmit sem ernek. En egy kisebb verekedeshez hivtam oket anno, azt volt pofajuk kirohogni az esetet.

Semmikepp se hagyd annyiban.

2020. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!