Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megtalálni a...

Hogy tudnám megtalálni a telefonomat (Iphone 8)? Egyáltalán van esély rá még?

Figyelt kérdés
Egy Iphone 8-asom volt. A sztori röviden: Tegnap éjszaka kint horgásztunk két haverommal. Jött a kapás, én a pillanat hevében magam mellé dobtam a telefonomat Max 30-40cmre. Miközben fárasztottam a halat még hallottam egy értesítési hangot, amit biztosan tudok, hogy az én telefonom adott ki. Kb 2-3 perc volt az egész folyamat, mikor mentem vissza a székemhez, szó szerint felszívódott a telefon. Érdekes, hogy utána egyből azt jelezte, hogy ki van kapcsolva, valamint a lokátor sem tudta bemérni. Azóta offline módban van. Vagy két méterre voltunk a parttól, így nem is nagyon van esély rá, hogy belecsúszhatott volna a vízbe. Mást meg nem hallottunk. Sötét volt, de csend, szóval észrevettük volna, ha valaki arra jár. Mégis nem maradt más indok, hogy hogy szívódott így fel. Rendőrségre holnap tudok bemenni. A kérdésem az lenne, hogy milyen lehetőségeim maradtak? (A veszek egy másikat nem opció) Vagy, ha netán, őszintén nem tudom hogy lehetne arra esély, de ha belecsúszott a vízbe, akkor onnan, be lehet valahogy mérni? Minden keresési lehetőséggel próbáltam megkeresni, de semmi.

2020. aug. 16. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ha a lokátor sem látja... akkor nem tom...

mennyire emberjárta a hely? nálunk a tavon akkora a bozót, hogy mögém 10 centire sem tud állni senki. viszont ha nyiltabb a terep lehetett ott valaki aki felkapta.


ezeket olvasd el, csináld meg: ha nem segít akkor passz....

[link]

[link]

[link]

2020. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálunk azért eléggé nyitott és viszonylag rendezett a hely. Ezeket már megcsináltam, de azt írja függőben, vagyis még nem kapcsolták be. Ezért nem értem, hogy akkor mi van.
2020. aug. 16. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
A haverjaid mennyire megbízhatóak?
2020. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megbízok bennük.
2020. aug. 16. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:

nem esett be valahova? táskába? dobozba?

tudom hülye kérdések, minden végig néztél.

elég gáz, hogy nem lehet valamit letenni úgy, hogy 10 perc múlva még ott legyen.

2020. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet görény vagyok de sajnos a sok negatív tapasztalat... Ha magad mögé dobtad, és nem esett a vízbe, és nem járt arra más rajtad meg a haverodon kívül, akkor mégis ki lehet gyanúsított? Csak a haverod nem?
2020. aug. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100%, hogy senki más nem járt arra, akkor vagy a vízbe esett / a sárban megtapostátok, vagy a haverodnál van. Legalábbis Sherlock Holmes mondása erre az eredményre vezet.
2020. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem valahol ott kell lennie, ha senkit nem hallottatok.

Főleg este meghallod, ha lépkednek körülöttetek.

Én a helyedben körülnéznék mégegyszer, simán lehet, hogy besüppedt valahova a telefonod.

Lehet b#zin hangzik a kérdés, de nem lehet, hogy a spanjaid szórakoznak?

Valakinek becsúszott a táskájába?

Reméljük, hogy nem ők tették el.

Vagy beleesett a vízbe. Akkor viszont érthető lenne, hogy a lokátor miért nem érzékeli.

2020. aug. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy szerencsére ők nem olyanok, hogy ilyenekkel szórakoznának. A talaj ott végig füves és köves, így sárba nem tudtuk volna nyomni. A vizes opció ezért fordult meg a fejemben nekem is, hiába lenne lehetetlen, mivel akkor megmagyarázható az, hogy miért nem reagál a telefon semmire. Gyanúsítgatni nem szeretnék senkit, én megbízok bennük és tudom, hogy ha valami lenne akkor szóltak volna már. Meg ki tudja, ha James Bond tanítványa lopta el a telefont, akkor megértem, hogy miért nem hallottuk/láttuk meg a sötétben, hiába voltunk közel hozzá. Emiatt szeretném kérdezni, hogy valami egyéb módszerrel nem lehet bemérettetni a telefont? Ha meglenne, könnyebben lehetne összerakni a képet.
2020. aug. 17. 10:14
 10/12 anonim válasza:

Ha ki van kapcsolva, akkor neked esélyed sincs bemérni. :(

Nem tudom, hogy a rendőrségen képesek -e kikapcsolt telefon bemérni, de szerintem nem fogják. Neked kell keresned a telefont.

8-as voltam.

2020. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!