Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell a jótállási jegy a...

Kell a jótállási jegy a Samsung márkaszervízekben?

Figyelt kérdés
A Telekomtól vettem a telefonom és néha nem érzékeli a SIM kártyát. A számlája megvan de a jótállási jegye nem. Mit tudok csinálni?

2020. okt. 3. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Számlát el kell fogadniuk, de egyszerűbb, ha a telekomhoz viszed vissza, tőlük vetted.
2020. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elegendő a vásárlást igazolnod.
2020. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A garancia első évében ha jól emlékszem a számla is elegendő. Próbáld meg. És ne, ne hallgass az elsőre, ne a Telekom-hoz vidd vissza, nem ők adják a garanciát hiszen, hanem a gyártó. Ha a T-hez viszed vissza, azzal +1 felesleges lépést adsz az ügyintézéshez, így pedig egyszerűen tovább fog tartani elintézni. Bármelyik közeli Samsung Store-ba ha beviszed, az is jó.
2020. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Samsunghoz viszed, akkor gyorsabb, elég a számla. Sokszor a jótálási jegyet ki se töltik...
2020. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a jótállási jegye ott van a Telekom Fiókban
2020. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi, a vonalkód alapján benne van a rendszerben.
2020. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a készülék a sorozatszáma alapján pontosan beazonosítható, tehát nem kell papír.
2020. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne a Telekomhoz vidd szervizelesre, mert ok a TMX-hez adjak at a telefont, magyarul a legganebb "szervizbe".

Vidd markaszervizbe, es a kerdesedre valaszolva, szerintem sem fog kelleni a papir.

2020. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak lecsippantja a kódolvasóval, és max. azt nem tudja hogy aznap reggel milyet kuláztál mikor a telefont vetted, de minden mást igen.
2020. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 A Samsung is a TMX-be küldi vissza, hacsak nem Pest körül mész valamelyik olyan üzletbe, ahol szervizelnek is. Tudom, hisz nekem is oda küldték, a TMX a hivatalos partner.
2020. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!