Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg szörnyű teló a samsung...

Tényleg szörnyű teló a samsung galaxy a10? : (

Figyelt kérdés

Már majdnem másfél egy éve keményen dolgoztam azért, hogy összegyűjtsek egy okos telefonra való pénzt, mivel eddig kis nyomógombos nokiám volt (tinédzser vagyok, a szüleimnek sajnos nincs pénzük arra hogy telefont vegyenek nekem és maguknak, ígyhát mindenkinek nyomógombos kis telefonja volt, a szüleimnek ugye még most is.)

És több mint egy év után két hete nagyon boldogan megvettem a samsung galaxy a10-t.

Ma megkértem az egyik lány osztálytársamat, hogy valamit segítsen beállítani a telefonomon mert nem értek még az ilyenekhez, és segített is éppenséggel csak kiröhögött és aztmondta hogy "neked aztán jó szar telód van!"

Neki ha jól tudom iphone 11-e van, szóval megértem hogy az után ez neki nagyon pocsék, de mégis nagyon megbántott vele :c


Tényleg ilyen rossz telefont vettem?



#telefon #Samsunggalaxya10
2020. okt. 1. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem. És nem kell ilyenekkel foglalkozni. Ez nagyon jó lesz neked, főleg a régi után. Ne másokhoz hasonlítsd magad. És örülj neki, megdolgoztál érte, most élvezd. Biztosan nagyon sok mindenre tudod majd használni, amire a régebbit nem.
2020. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod

Hát igen, a régi után ez a mennyország😄😄💚💚

2020. okt. 1. 13:49
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Na, látod! :) Ne hagyd, hogy elrontsák az örömödet!
2020. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 200ezer forintos telefon után semmi sem lesz jobb.

Én se használok egy túl drága telefont .

Nekem egy Huawei y5 2018 prime van már lassan 2 éve .

Ezzel nekem csak annyi a bajom hogy a 16gb tárhely ből 6gb eleve a rendszer elfoglal így a fenn maradó tárhely már kevés(nem tudom hogy ez hogy jön össze de összesen nem 10gb tárhelyem maradt hanem 4gb)ebből a telefonból ezeket hiányolom:

gyorstöltés

48 mpx es kamera

több tárhely és ram

2020. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Belépő szintű telefon.

Ha a te igényeidnek megfelel, akkor semmi baj nincs vele.

2020. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Engedd el, hogy mit mondanak az ilyen mérgező emberek. Nekem is felsőbb kategóriás telefonom van fiatalként, de egy rossz szót nem szólok annak, akinek mondjuk alsó vagy középkategóriás.


Jogosan lehetsz büszke magadra, mert amid van, azért a többséggel ellentétben keményen megdolgoztál. Csak az olyan személyekkel foglalkozz, akik veled együtt képesek örülni még akkor is, ha nem egy 400 ezres csúcsmobilod van! :)

2020. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj ezzel a telfonnal, egy átlag felhasználó igényeit kielégíti. Különben sem kell az ilyenekkel foglalkozni, akik peszarozzák mások cuccait, fogadok neki anyuciék vették az ájfónt, akkor meg ne verje magát! Te ezért megdolgoztál, örülj neki, használd egészséggel, élvezettel! :)
2020. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat🥰😍

Akkor nem fogok mostmár foglalkozni vele, inkább figyelmen kívül hagyom amit mond és használom egészséggel a sajátomat 😄

2020. okt. 1. 17:33
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rossz

Sokaknak van olyan véleménye hogy elmondod mikyen telód van aztán jön a "jááaj" hidd el tudom

De én szeretem a telefonom,lehet hogy nem olyan menő ,de biztos hogy sokkal tartósabb mint az övüké

(Nekem nem samsungom van de na)


Ne foglalkozz az ilyenekkel ahogy mondtak az elozok!

2020. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

És tudod mit?

Mutasd csak meg annak a csajnak kivel értenek egyet többen!

2020. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!