Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok legolcsóbban...

Hogy tudok legolcsóbban telefonálni jejenjeg?

Figyelt kérdés
Melyik szolgáltató, melyik díjcsomag, stb érné meg legjobban. Hallottam, hogy a DIGI-nek is van mobiltelefon szolgáltatása az 50-es előhívóval. Van esetleg vele tapasztalata valakinek? Jelenleg Telenor Hello csomagban vagyok és úgy vettem észre hogy eléggé megdárgultak a percdíjak. Havonta úgy 3000.-ért szoktam tölteni rá, mert nem valami sokat telefonálok, de észrevehetően hamarabb elfogy mint régebben, pedig nem telefonálok többet.

2020. okt. 11. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A hívási szokásaidtól függ. Írnál ezekről? Milyen vonalat hívsz, mennyi ideig, stb.?
2020. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Főleg mobilszámokat szoktam hívni hálozaton kivülre és belülre is.
2020. okt. 11. 02:14
 3/9 anonim ***** válasza:

És havonta mennyit?

Mondjuk 20 Ft a percdíj, ha beszélsz annyit, hogy érdemes egy havi előfizetés, mert eléri azt az összeget a költésed, akkor fizess elő.

Ha nem éri el, akkor percdíj alapján nézd meg, melyik a legolcsóbb!

2020. okt. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Ne csak ezt nézd, mert egy 20 ezres előfizetés lehet, hogy olcsóbb, de előfizetéssel együtt meg drágább, mint egy drágább percdíjas, de kevesebbe kerülő csomag.


Én egy év alatt szoktam elhasználni egy 3 ezres feltöltőkártyát, igyekszem mindent online csinálni.

2020. okt. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem DIGI van lassan egy éve. Januártól vége a tesztidőszaknak és fizetős lesz. Kemény 1000 Ft/hó, ha jól emlékszem 30 GB mobilnet, plusz 5 ft/perc telefonálás, amit utólag számláznak ki. Feltétel viszont, hogy elő legyél fizetve valamire, Pl vezetékes internetre.

Én meg vagyok vele elégedve de tény, hogy a lefedettség nem az igazi.

2020. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

A digi a legolcsobb, hálózaton kívül is 5ft/perc.

Viszont nem mindenhol lefedett. Én városban élek, itt tökéletes. Nyaralás során voltunk olyan faluban, ahol nem volt.

2020. okt. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Az elején az összefoglalóban van egy táblázat.

2020. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: Ennek mi a webcíme? A Digi mobilelőfizetés is vagy csak vezetékes?
2020. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! valóban a Digi a legolcsóbb.De ahhoz, hogy neked is legyen ilyen simed, kell még egy előfizetést választanod tőlük.A Digi.hu-n választ kapsz minden kérdésedre. Szuper! Majd másfél évig semmibe sem került a telefonálás,és jövőre sem lesz drága.Ha nincs Digi előfizetésed és nem is akarsz ilyet, keresned kell egy Digis ismerőst, ő ingyen kap sim kártyát,átadja neked, és utólag fizeted neki, amit beszélsz.
2020. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!