Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Turbadoról rendelt rendelésemr...

Turbadoról rendelt rendelésemről nincs hír?

Figyelt kérdés

Vasárnap este rendeltem tőlük telefont, kaptam egy megerősítő e-mailt, de azóta semmi, pedig 3 nap telt el.

Olvastam, hogy voltak olyanok, akiknek 5 nap után sem volt hír, nektek végül mi lett az eredménye? Sokat késett a telefon?



2020. okt. 14. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A telefonjuk és az email címük is kint van a weboldalon. Talán tőlük kérdezd meg.
2020. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
ugye nem fizettél előre!
2020. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fizettem előre, ezért annyira nem nagy a baj.
2020. okt. 14. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:

5 éve az előző telefonomat tőlük rendeltem, utánvéttel, és semmi probléma nem volt! 2 MUNKAnapot írtak szállításra, igaz én pénteken rendeltem, ezért kellett 4 napot várnom, de aztán kedden meg is jött!

Munkanap az nem egyenlő a naptári nappal, munkanap az hétfőtől péntekig van, a hétvége nem számít bele! Hétvégén ők sem dolgoznak, a megerősítő e-mail-t gondolom automatikusan a rendszerük küldte, de ők maguk legkorábban csak hétfőn láthatták a rendelésed, de arról nem fognak külön mégegy e-mail-t küldeni, onnantól 2 nap az pont ma van, szállítás pedig délután 5 óráig van mindenhol! Szóval ha addig nem kapod meg, akkor holnap hívd fel őket, és érdeklődj a rendelésedről!

2020. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm, hogy leírtad. Tudom, hogy a munkanap nem egyenlő a naptári napokkal, nálam 2-5 munkanapot írtak a szállításra. Azonban semmilyen e-mail nem érkezett mióta megrendeltem a telefont, és olvastam más oldalon, hogy más is járt így, hogy 5 munkanap alatt sem jött meg. Próbáltam hívni a céget, de vagy foglalt vagy jön a megszokott szöveg, hogy munkatársunk hamarosan kapcsolódik stb de kb másfél percig szól a zene, aztán leteszi magától.

Fogalmam sincs, hogy mi lesz, félek én is így járok, hogy nem jön meg.

2020. okt. 14. 15:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Új hírek!!!

Visszahívtak, rendeles számot kértek és megnézte a lány, azt mondta, hogy a hét végén vagy jövő hét elején jönni fog.

Így már megnyugodtam, hogy tudtam velük beszélni.

2020. okt. 14. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
na akkor iszom egy sört az ömörhírre! :)
2020. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igyál helyettem is egyet! :))
2020. okt. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!