Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek jó része miért...

Az emberek jó része miért szeretne iPhonet még úgy is, hogy látszik a cuccain, hogy egy egyszerű hétköznapi munkás és nem magas jövedelmű de az iPhone ott virít, ettől többnek érzi magát?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 14:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%

Én nem azért veszek iPhone-t, hogy virítsak, hanem hogy legyen egy megbízható készülékem, ami több éven keresztül megkapja a legfrissebb verziójú op.rendszert, és bírja a napi strapát. (Lehet röhögni, de a 3 éves SE-m max akkukapacitása 91%. Nem volt cserélve.) Tudok vele telefonálni, chatelni, böngészni, pénzügyeket intézni, kiváltja a nyomtatott naptárt, bevásárló listát, és amióta az Apple Pay elérhető itthon is, még nem kellett elővenni a bankkártyáimat egy boltban sem.

Mellette használok egy iPadet, amivel szinkronizál. Most, hogy a sulim átállt teljes online oktatásra, tökéletesen alkalmas az előadások követésére, és a szakirodalmat is tudom rajta olvasni. (Filmnézésre, Skype-olásra, stb. is használom emellett.)

Ha hosszútávra tervez az ember, simán megéri beruházni ezekbe a készülékekbe.

2020. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
13%
Sokan sorban állnak minden ősszel csak azért hogy jól megfejjék őket. Ez ilysen hobbi, mint másnak a dohányzás.
2020. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%

1, Véleményem szerint a mai világban bátran lehet és érdemes telefonra költeni.

A mai emberek, főként a fiatalabb generáció órákat nyomja naponta: telefonnal fotózik, navigál, kommunikál, tanul, médiát fogyaszt, stb.

2-3x annyit nyomom a telefont akár üzleti, akár magánéleti célzattal, mint amennyit az évente (!) milliókat inflálódó autómban ülök.

A párom györöki nyaralója 80 újonnan vett Apple 12 max pro telefon értéke (az utcában szinte csak értékesebb áll), 2 db. ilyen telefon értékét pedig evente ráköltjük, cserébe az évi 3-4 ott töltött hétért, ami kevesebb, mint amennyit az ember a telefonja előtt tölt...

Utóbbit mégsem kérdőjelezi meg senki.


2, Felejtsük már el, hogy bárki is "felvágni" akarna mobiltelefonnal!

Manapság egy kőműves kiszámláz neked 150 000 forint munkadíjat 4 napra, könyörgöm, mégis kinek lenne elérhetetlen?

2020. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nincs bajom az IPhone-nal.Igaz,mindig is androidos voltam, de ha ios-om lenne, vele is megbékélnék
2020. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni preferencia kérdése. Bizonyos IQ-szint felett senki nem vesz azért telefont, hogy így meg úgy felvágjon vele. 2020-ban irtó gáz menőzni egy telefonnal, korosztálytól függetlenül.
2020. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
mer' méregdrága Androidos telefon nincs is mi? :D LOL
2020. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Én nem a kőműves vállalkozóra gondoltam mint egyszerű munkás hanem az alkalmazottakra akik keresnek 150-200e ftot.
2020. okt. 18. 17:54
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

150-200-at kereső embernél még nem láttam új Apple telefont, pedig látok naponta párszázat.

Mint írtam, legfeljebb régi 6-os, 7-est nyomkodnak.

2020. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
69%

az megvan kérdező, hogy te az ájfónt akartad szapulni a kérdéseddel, de pont fordítva sült el? :D

ennyi eszed van.

2020. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem, nincs meg! Nem az iPhonet akartam szapulni hanem nem értem konkrétan, hogy az átlag fizetésből élők miért akarnak iphonozni.
2020. okt. 18. 18:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!