Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefon Huawei okoskar...

Samsung telefon Huawei okoskarkötő párosítás?

Figyelt kérdés

Az előző telefonom Huawei volt és kaptam ajándékba mellé egy Huawei Band Pro 3 karkötőt.

Azóta Samsungra váltottam és tudom párosítani a kettőt de van pár dolog ami zavaró.


A párosításnál be kell kapcsolnom a bluetootht is meg a GPSt is (Huawei telómon nem volt muszáj a GPS simán látta a blutyu is) hogy a Huawei egészség appon keresztül tudjam csatlakoztatni.


Huawei telón tök egyszerűen simán benyomtam a blutyut aztán rácsatlakozott automatikusan.


A másik, hogy szoktam a karkötővel mérni a pulzusom de hiába szinkronizálom az appal nem mutatja a kis grafikonba hogy pl.: Ma 12:01 perckor mértem és 86 Ma 18:13kor mértem 75 tehát nem szinkronizálja...


A lépéseket szokta de ezt pl. nem..


Van valami tippetek?



2020. okt. 27. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így van csak nem ez a típusú karkötő. Nekem szinkronizálja, csak olyan késve valahogy. Nekem nem kell hozzá GPS. Talán a texhnológia az oka vagy a kompatibilitás miatt, nem tudom,mondjuk nekem az ilyen kalória meg stb. nem kell, úgyis pontatlanok, nekem elég ha jelzi, ha hívnak vagy üzit küldenek.
2020. okt. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem jo lenne ha naplozna a a pulzust a tachikardiam miatt :/
2020. okt. 28. 09:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!