Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen “flagshipkillert” vegyek?

Milyen “flagshipkillert” vegyek?

Figyelt kérdés

OnePlus 8T (csak a kamera elvileg nem annyira fullos, meg a komcsi Kína cucca)


Samsung Galaxy S20 Fe (csak műanyag a hátlap, meg van valami rinya a kijelzője körül, amit elvileg egy szoftverfrissítés megold, bár nem értem hogy tudja szoftveresen a hardveres hibát, de biztos...)


Xiaomi Mi10T pro (szintén Csájná, amit kegyetlen rühellek, hogy 5 Ft-tal is gyarapítsam a GDP-jüket, meg ki tudja mire használják a bankkártya adataimat és jelszavaimat, de piszok jó ár/érték arányuk miatt jönnek sajnos szóba)


Google Pixel 5 (ez nagyon jó lenne, mert Ámerikááá, meg nagyon jó kamera, csak kicsit idétlen, 20 ezer ft-os belépőszintű mobilokat idéző design, meg elvileg hullanak szétfele, elválik a kijelző a keretéről, elvileg nem is túl megbízható kijelzők, meg egyéb selejtességi problémák gyakoriak)


Szal melyik lenne ezek közül the best?


A keret 2,5 kiló amúgy, ha esetleg van más opció is.



2020. okt. 27. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a Pixel 5-öt venném.
2020. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szinte minden elektronikát ott gyártanak, szóval Samsung mobil vásárlásával is az ő GDPjüket növeled, amit te annyira nem szeretnél :D

Én a Xiaomi Mi 10T Pro-t gondolom a jobb vételnek.

2020. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 lehet, hogy az én ismereteim tévesek, de én abban a tudatban vagyok, hogy a GDP az adott gyártó székhely országába megy, vagyis ahová tartozik a márka, független attól, hogy hol rakták össze, de akkor lehet tévedek, ezt jó lenne tudni amúgy :D
2020. okt. 27. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
250ből szerintem iphone 11 et is tudsz, amit kétszer annyi iedig használhatsz gondmentesen
2020. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 egy 60 HZ-s HD kijelzős mobilért semmiképp nem adok ennyit, pláne, hogy ráuntam az iOs-ra. Tisztára béna az egész felület ezzel az új widgetes utánzással, meg ha jobbra húzom ez jön be, ha balra az, ha középről lefele, akkor megint más, teljesen bohóckodás már az egész, nem olyan, mint annak idején, amikor még ez volt az irányadó.
2020. okt. 27. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A #4-es ezért kapni fog!

😐

2020. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
De az ios legalább használható 😉
2020. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

#7

Fejtsd ki, hogy a droid miért nem az. Félmondatokkal mindenki tud dobálózni.

2020. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 valamire biztos, de hogy nem arra, amire nekem kell az is fix. Engem irritál, hogy egy háttérképet nem tudok betenni, mert eltakarja az összes ikon, aminek se a méretét, se a formáját nem tudom változtatni, mellesleg minden egyes új iOS óta valahogy egyre több a bug. Megjelentek a widgetek idén, gondolom rájöttek, hogy már tényleg unalmas ez a kinézet, de ennek sincs semmi logikája. Hiába van nagyban ott egy ki..szott jegyzetek, vagy naptár, nem tudsz beleírni, beleszerkeszteni, mint egy android widgetnél, max a méretét tudod változtatni, de még azt se engedi, hogy középre helyezd el, hogy körülötte ikonok legyenek, csak felülre, vagy alulra engedi, vagy valamelyik sarokba.

Érdekes, hogy anno a Windows mobile iránti unszimpátiának ez volt az egyik oka, hogy unalmas volt az a csempés felület (jó mondjuk ott más baj is volt) Érdekes módon ez legalább olyan unalmas, mégse zavarja a usereket.

2020. okt. 27. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Nemtudom nekem egy widget van kint, androidon se használtam, elvagyok ezzel a 60hz kijelzővel is nekem meg a 120 nemkell
2020. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!