Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy az új iphonehoz...

Igaz hogy az új iphonehoz semmilyen töltőt nem adnak?

Figyelt kérdés
Ha veszek egyet és lemerül akkor sehogy sem tudom feltölteni? Mert az androidos töltőfejjel nem kompatibilis. Iphone-om meg sosem volt.
2020. okt. 29. 10:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
21%

Kit érdekel a Samsung? Ha ők is kiveszik, akkor ők is szemetek. Bírom, nem is az a természetes, hogy kialadunk, ha a gyártó egy kamu dumával megpróbálja megetetni a felhasználókat, hogy hát ők jó szándékkal vették ki, hanem egyből az első realció: nyugi a Samsung is ki fogja. Igen ki! És idővel a többi is megteszi, később a kábelt is ki fogják, aztán a vége az lesz, hogy doboz se lesz leírással sim-tűvel stb-vel, hanem csak a telefon valami fóliázott tasakban, mintha egy pendrive-ot vennél, mindezt azért mert a birka fogyasztó csendben eltűri, hogy bármit megtehet a multi, ahelyett, hogy százezressével anyáznának nekik az ilyen lépések miatt minden létező fórumon, hogy vegyék észre magukat.

Nyugodtan lepontozhattok, nem érdekel.

2020. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
30%
Azért ne haragudjatok, de 300 ezer Ft-ért elvárom, hogy ne nekem kelljen még 10 ezerért töltőt vennem, 8 ezerért fülest, ha vezeték nélkülit akarok, akkor 40-50. Ja és az USB C véggel sz.rt sem érsz, nincs még elterjedve minden pc-nél és notebooknál. Én pl. tavaly vettem notebookot, abban sincs C vèg, csak sima, ér gépről eleve kegyetlen lassan tölt, szóval kell az a töltőfej. Ja és ha esetleg van régi, az sem jó, mert az is sima usb
2020. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

ez a trend sajnos. mindenen is spórolnak!

például az autógyártóknál konkrétan vagy egy külön osztály csak arra, hogy azon gondolkozzanak hogyan lehetne spórolni a gyártáson, az alkatrészeken, stb.


a mondás: régebben még vó't benne anyag nem véletlen.

ha csak 1 grammot spórolnak meg valahol, akkor az 1 millió darabnál már 1 tonna.

de nem 1 grammot spórolnak és nem 1 millió darabot gyártanak.

sok100tonnányi nyersanyagot és annak feldolgozását, kezelését spórolják meg.

2020. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
20%

Ez olyan, mint amikor megveszel 300 ezerért egy gamer gépet, de még mindig költened kell monitorra, perifériákra, ami odalök akár több, mint 100 ezret... Akkor ott is ríni' kell? Úristen.

Ha nem vág földhöz 300 ezer, akkor az a kis költség sem fog még pluszban.

2020. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Alex Fly ***** válasza:
29%

Aki 300k-ért vesz mobilt, azt nem hinném, hohy földhöz vágja az a pár ezer, amennyibe egy töltőfej kerül. Ha éppen nincs otthon egy darab sem...

Szerintem semmivel nem lenne beljebb, ha nem csak a készüléket kapná meg 300-ért, hanem mellé csomagolnák azt a tízezres töltőt és nyolcezres fülest és egybe fizetne érte 318000 forintot...

Mellesleg a korábbi generációnál meg az volt a hiszti tárgya, hogy miért egy alap töltőfejet mellékeltek a telefonhoz, amikor az képes a gyorstöltésre is; azaz aki ki akarja használni, az annak ellenére kénytelen volt megvenni a gyorstöltőt, hogy ott volt a dobozban a töltő...

2020. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%
Bizony, sehogy nem lehet feltolteni. Ezek egyszer hasznalatosak.
2020. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
39%

Hiába pontozta le a sok nyomorult a 11-12 válaszom, attól még igazam van. Az igazságnak nem kell népszerűnek lennie, attól még igaz.


Azok a szerencsétlenek, akik a “ha volt 300 ezred rá, legyen pénzed töltőre is” dumát nyomatják, abszolút nem bírják felfogni, hogy itt nem pénzkérdésről van szó, hanem elvekről, hogy a gyártó h.lyének nézheti a fogyasztókat, vagy azért tudatják vele, hogy hol a határ.

A drága telefonok miatti elégedetlenség vezetett pl. oda, hogy kénytelenek voltak a gyártók előállni olcsóbb flagshipkillerekkel idén. A kihagyott töltő miatti tömeges elégedetlenség pedig visszafordíthatná ezt a folyamatot. Ha mindenki mindent benyel, akkor idővel már csak műanyagtelefonokat fognak adni 500 ezerért, mert a zombi fogyasztónak jó az.

2020. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Alex Fly ***** válasza:
48%

@17: jó, akkor igazad van...

Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy minek vegyek meg pluszban egy töltőt is, ha csak egy telefonra van szükségem. Azért fizessek érte, hogy csak porosodjon?

2020. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
31%

“Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy minek vegyek meg pluszban egy töltőt is, ha csak egy telefonra van szükségem. “


Igazad van. Egy telefon sose tud lemerülni...

2020. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Alex Fly ***** válasza:
71%
Neked is. Egy háztartásban sincs egyetlen töltő sem. Minden egyes új készülékhez újat kell venni...
2020. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!