Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két készülék egy Apple ID?

Két készülék egy Apple ID?

Figyelt kérdés
Van egy iphone-om és nemrég vettem egy ipad-et. Ugyanaz az apple ID-t használom az ipad-en és észrevettem, hogy az ipad-em reagál a telefonomra, vagyis benne a névjegyzék és ha csörög akkor az ipad is. Na ez tök szuper. Tetszik! Viszont az ipad-be rakni akarok sim kártyát, hogy legyen mobilnetem azon is. Csak az a kérdésem, hogy ha rakok bele egy új sim kártyát akkor a másik sim kátyán lévő névjegyzék is megmarad? Illetve ha a mobilról hívnak akkor ugyanúgy fog csörögni az ipad is?

2020. nov. 7. 19:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát a megosztásra nem kérdeztél rá... nekem meg nem esett le valójában mit szeretnél és csak a mobilnet a lényeg a táblagépen.

Ha nincs hűség a díjcsomagon, akkor mondd le és kész....

2020. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam a működéséről így nem volt mit kérdezni. A SIM nem előfizetős és így lett plusz SIM. Egyszerűen nem töltöm fel hanem majd magától megszűnik.
2020. dec. 13. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!