Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 töltőfej rendelés...

IPhone 12 töltőfej rendelés honnan?

Figyelt kérdés

Emag oldalon találtam hozzá Usb C típusú töltőfejet. Meg merjem rendelni? Gondolom csak gyári lehet? Vagy van aki esetleg rendelt onnan ilyen töltőfejet?


Link: [link]



2020. nov. 10. 14:32
 1/9 Morzsi007 ***** válasza:
Nincs otthon töltőfej, előző iphone-é?
2020. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs, mert ez az első iPhone telóm lenne. Vagy ismerősöm mondta, hogy olcsóbban meg lehet oldani, hogy Alirol rendelek hozzá töltőfejet, meg egy sima lighting kábelt. És olcsóbb is. De ez nem tudom hogy jó e a telónak ha egy kínai "olcsó" adapterről töltöm a telót?
2020. nov. 10. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha telót veszel, jár hozzá töltő is.

Kivéve ha a teló is az Ali-ról van.

2020. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Iphone 12-höz csak töltőkábelt adnak. Töltőfejet nem.
2020. nov. 10. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megrendelheted nyugodtan.
2020. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
USB-ről töltés, szabványhoz van kötve, elméletileg bármilyen fejjel működik, gyakorlatilag meg vannak gagyibb minőségűek, amiket nem ajánlott használni. Az Alin vannak normális kábelek is meg fejek is, én egy vezetéknélküli töltőt és hozzátartozó fejet használok lassan egy éve, amit onnan rendeltem. Pc-ről is tölthető meg más telefon töltőről is. Az nem baj, ha esetleg nagyobb teljesítményű a töltő, a telefon szabályozza magának az áramerősséget meg mindent. A gyári kábeljét használd elsősorban valamilyen normális, nem piacos, nem Pepcos fejjel.
2020. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"elméletileg bármilyen fejjel működik"

ja... de azért van csomó hír a neten amikro az iPhone tönkrement a gagyi töltőtől. szal érdenesebb kicsit drágábba, jobbat venni.



a linkelt töltő eredeti és még nem is túl drága apple mércével mérve, rendeld meg nyugodtan


vagy ha van USB-A - lightning kábeled, akkor töltheted azzal is régi apple tápról


ha olcsóbb kell akkor pl a HAMA márka pl, nekem 5 éve van egy hama és mindent is töltök vele, még nem ment tönkre és nem is tett tönkre semmit... kopp kopp kopp :D

2020. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:

“ gyakorlatilag meg vannak gagyibb minőségűek, amiket nem ajánlott használni” ezt azért írtam, hogy nem mindegyikkel kellene tölteni. Az eredetiekkel nekem még soha nem volt bajom. A 4S kábele pl 8 évet ki bírt.

Igen, azt elfelejtettem, hogy a 12-höz már a gyári USB-C lightning kábel van. Ehhez teljesen jó a belinkelt töltőfej vagy ha időd engedi, akkor 1 hónap múlva megjöhet az Aliról rendelt cuccod is. Ez esetben nem várnék rá, amúgy is karácsonyi rendelések meghosszabbítják a szállítási időt.

2020. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eredetinek tűnik, de az Apple oldalán is ennyibe kerül.

Szóval rendeld onnan és azzal biztosra mész.

2020. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!