Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes most új Samsung...

Érdemes most új Samsung telefont venni?

Figyelt kérdés
Nem akarok évente telefont váltani. A jelenlegi 6 éves, Prestigio. Még jó, de most már lecserélem. Olyan telefont szeretnék, ami évekig bírja, nem a tervezett avulással, 2 év után bedöglik, folyamatos szervíz. Nincs nagy igényem. Dual-SIM, GPS, telefonálok rajta, néha 1 sms, illetve filmet nézek. Ja, a kamera sem baj, ha jó, de nem kell csilliárd megapixel. Miben érdemes gonsolkoznoi?
2020. nov. 13. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Használt iPhone? Mondjuk egy 8-as.

Androidból nem ajánlható nyugodt szívvel ilyen hosszú időre telefon. (Legalábbis szerintem.)

2020. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Uh, bocsi, látom, hogy a dual-SIMet is felhoztad. Akkor a szifon felejtős.
2020. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Van dual sim az iPhone X-től felfele. :)
2020. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Emlékezzetek erre mikor legközelebb beletrollkodok egy ajfónos kérdésbe😊
2020. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem trollkodott itt senki. De szerinted egy Samu kibír 6 évet? Ne viccelődj már, az S8-am 1 évet alig bírt ki nálam, normál használattal, aztán dobós lett. És itt nagyon nem az iPhone-on van a hangsúly, csak értelmezz. :)
2020. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Morzsi007 ***** válasza:
77%

Iphone eSIM-et használ dual helyett, itt magyarországon. (eSIM=digitális SIM kártya).

Hosszabb távra telefont szeretnél, akkor elsősorban egy újabb iphone-t vagy egy felsőkategóriás Androidot javasolnék (pl Galaxy S20), ami még több év után is használható marad. Ezek jobban összevannak rakva és erősebb SOC van bennük, mint az olcsóbb modellekben, ami pár év után már kevés lehet az új Androidnak. Az iphone-ok optimalizásának köszönhetően 4 évig is úgy fog működni, mint új korában, utána kezdenek lassulni, frissítés hatására.

2020. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5:

A kérdező Prestigio-ja kibírt 6 évet, pedig feltehetőleg kevesebb, mint negyed annyiba került, mint egy iPhone. Szóval ennyit arról, hogy az Androidos telefonok rosszak.


Kérdező:

Én inkább Xiaomit vennék, mint Samsungot, olcsóbbak, jobb ár-érték arányúak, és vannak olyan jók.

2020. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Nem volt olyan telefonom, ami a kérdezőnek. És nem is mondtam, hogy az Androidos telefonok rosszak. Miért kell kiforgatni a másik mondandóját? Ha nem érted, amit leírok, az meg már más gondra utal...

Egyedül a Samsung telefonjaiban csalódtam, és a TV-jük is vicc, mert vadonat újat vettünk, és találomra kikapcsol magától, ha olyanja van. Nagy ívben kerülendő márka számomra a továbbiakban.

2020. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:

De értettem a lényeget, te nem fogod fel a reakciómat, nem az Androidoson volt a hangsúly. n

Neki volt egy low budget, noname telefonja, ami 6 évet kibírt te meg most csúcs Samsungot vagy iPhone-t ajánlasz neki arra hivatkozva, hogy az több évet kibír. Pedig valójában vesz egy Samsung A20-at, esetleg Xiaomi Redmi 9C-t, és 4 évig alsó hangon meglesz, ha a Prestigio-ja 6 évig jó volt neki. Akkkor miért vegyen 200 ezerért csúcstelefont?

2020. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én igazságszerint egy telefont sem ajánlottam neki egyik márka közül sem, egyedül a Samuról írtam le a véleményem.
2020. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!